آیا بیت کوین به 14000 دلار خواهد رسید؟ مدیرعامل کریپتوکوانت پاسخ می‌دهد
0

آیا بیت کوین به 14000 دلار خواهد رسید؟ مدیرعامل کریپتوکوانت پاسخ می‌دهد

بازدید : 88

فکت کوینز: مدیرعامل شرکت تحلیلی درون زنجیره ای کریپتوکوانت می‌گوید شاخصی در بازار بیت کوین وجود دارد که نشان دهنده روند نزولی قدرتمند و هشداری برای خریداران است. کی یانگ جو به 292 هزار دنبال کننده خود در توییتر گفته است که داده های تاریخی از سقوط احتمالی قیمت بیت کوین به 14000 دلار خبر می‌دهند.

وی در این باره گفت:

«امیدی برای فروشندگان وجود دارد. اگر بیت کوین به دلیل بحران های اقتصاد کلان سقوط بسیار سنگینی را تجربه کند، تمامی بیت کوینرها در ضرر قرار خواهند گرفت و بنابر داده ها شاید قیمت به 14000 دلار نیز برسد.»

در زمان نگارش این مطلب قیمت بیت کوین با ریزشی 3.5 درصدی نسبت به شبانه روز گذشته در محدوده 29240 دلاری قرار گرفته است. گفتنی است که برای رسیدن به هدف اعلام شده توسط مدیرعامل کریپتوکوانت، بیت کوین باید سقوطی 52 درصدی را تجربه کند. بنابر صحبت های وی، سرمایه گذاران اخیر بیت کوین در صورت ریزش بیشتر قیمت در زیان قرار خواهند گرفت و سقوط به 14000 دلار می‌تواند بدترین سناریو ممکن برای آنها باشد.

قیمت تحقق یافته بیت کوین

در ادامه وی با استفاده از شاخص UTXO قیمت میانگین ورود به بیت کوین برای هر نسل را در طول تاریخ 11 ساله بیت کوین محاسبه کرد. شاخص بالا قیمت احتمالی که در آن هولدرهای بلند مدتی به خرید و انباشت بیت کوین پرداخته‌اند را در اختیار تحلیلگران قرار می‌دهد.

توییت کی یونگ جو

در حال حاضر به نظر می‌رسد سرمایه گذاران سازمانی بیشترین سهم را در معاملات بیت کوین به خود اختصاص داده‌اند. کی یانگ جو در این باره گفت:

«سرمایه گذاران خرد در حال ترک بازار کریپتو هستند که شرایط را برای انباشت بیت کوین توسط سازمان ها فراهم می‌کند. با این حال هنوز نگرانی هایی درباره حجم کلی وجود دارد که نسبت به سال گذشته کاهش محسوسی داشته است.»

مطلب مفید: آیا کامپیوترهای کوانتومی حوزۀ ارزهای دیجیتال را تحت‌تأثیر قرار می‌دهند؟

در ادامه و پس از بررسی بیت کوین مدیرعامل کریپتوکوانت به شبکه اتریوم پرداخت. وی اظهار داشت که اکوسیستم اتریوم علیرغم سقوط قیمت توکن بومی شبکه همچنان با قدرت به کار خود ادامه خواهد داد. از نظر وی فاکتورهایی مانند دیفای، NFT ها و دائوها از مهم ترین دلایلی است که اتریوم قدرت خود را حفظ خواهد کرد.

وی گفت که با وجود کاهش 56 درصدی قیمت اتریوم، تعداد آدرس های فعال شبکه رشد 7 درصدی داشته است. اگر هر آدرس را یک کاربر در نظر بگیریم، اتریوم 551705 کاربر فعال روزانه دارد.

به نظر می‌رسد این کاربران علاقه ای به رفتار قیمت اتریوم ندارند و سقوط اخیر آنها را نگران نکرده است، چرا که تمام تمرکز خود را روی پروژه های دیفای، NFT ها دائوها و … در شبکه گذاشته‌اند.

آدرس های فعال اتریوم

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x