کره جنوبی به دنبال حق استرداد دو کوان؛ حکم بنیانگذار ترا چه خواهد بود؟

کره جنوبی به دنبال حق استرداد دو کوان؛ حکم بنیانگذار ترا چه خواهد بود؟
0
بازدید : 805

گزارش‌هایی مختلفی تأیید کرده‌اند که مقامات آمریکایی و کره جنوبی به دنبال حق استرداد دو کوان، مدیرعامل شرکت ترا فرم لبز و بنیان‌گذار شبکه ترا هستند. باید اشاره داشت که این تلاش‌ها از زمانی آغاز شد که بنیان‌گذار ترا در ماه مارس توسط پلیس مونته‌نگرو دستگیر شد. قابل‌توجه است که بر اساس گزارش‌ها، اگر وی در کره محاکمه و مجرم شناخته شود، با حکم 40 سال زندان مواجه خواهد شد.

 به نقل از ethereumworldnews، دو کوان در ماه مارس و زمانی که سعی داشت با مدارک هویتی جعلی به دبی فرار کند، توسط پلیس مونته‌نگرو دستگیر شد. از زمان آمریکا و کره جنوبی هر دو برای دریافت حق استرداد و محاکمه وی در کشورها خود تلاش کرده‌اند. مقامات آمریکایی امیدوارند که بتوانند با استرداد وی به آمریکا، در رابطه با کلاه‌برداری از سرمایه‌گذارانی که هولدر لونا و UST بوده‌اند، وی را محکوم کنند.

گفتنی است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا پیش از دستگیری، کوان را متهم به نقض قوانین اوراق بهادار و کلاه‌برداری کرده بود. پیش از این اتفاقات اما، دو کوان با احکام دادگاه موفق شد تا حدی قانون‌گذاران را متوقف کند و سرعت پیشروی آن‌ها را کاهش دهد.

مطلب مفید: مفهوم ZKevm اتریوم چیست و چه تاثیری بر شبکه دارد؟

بهترین مرجع قضایی برای محاکمه دو کوان

دان سونگ-هان، فردی که با تلاش‌های مستمر خود موفق شد فاکتورهای نهان سقوط اکوسیستم ترا را مشخص کند، اعتقاد دارد که بازگرداندن دو کوان به کشور کره جنوبی و محاکمه وی در این مرجع قضایی بهترین گزینه است. وی اشاره داشت که استرداد به کره و محاکمه در این کشور بهترین راهی است که می‌توان عدالت را در حق قربانیان اکوسیستم ترا اجرا کرد. قربانیانی که در ماه مه سال گذشته بیش از 40 میلیارد دلار سرمایه را از دست دادند.

سونگ-هان در ادامه توضیح داد که مدارک زیادی علیه دو کوان و همکارانش در کره جنوبی گردآوری شده است. بیشتر این مدارک در آمریکا غیرقابل دسترسی هستند یا به سختی می‌توان آن‌ها را جمع‌آوری کرد. به همین دلیل محاکمه وی در کره جنوبی می‌تواند بهترین تصمیم ممکن باشد. از نظر وی آمریکا نیز در استرداد کوان میل به همکاری با کره جنوبی دارد. همان‌طور که اشاره شد، داده‌ها بیانگر آن است که اگر وی به کره جنوبی بازگردد، حکم 40 سال زندان انتظار دو کوان را خواهد کشید.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارز دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x