رشد 40 درصدی قیمت توکن فورک اثبات کار اتریوم (ETHW)؛ علت چه بود؟
0

رشد 40 درصدی قیمت توکن فورک اثبات کار اتریوم (ETHW)؛ علت چه بود؟

بازدید : 283

پروژه فورک اثبات کار اتریوم با نام اختصاری ETHPoW امروز پل میان زنجیره ای خود با نام ETHW Bridge را راه اندازی کرد. این پل از توکن های اتریوم، تتر و USDC میان شبکه های اتریوم و ETHW پشتیبانی می‌کند. در نتیجه راه اندازی این پل ارتباطی، قیمت توکن ETHW که در روزهای گذشته با سقوط سنگینی همراه شده بود، در ساعات گذشته با رشد بسیار خوب 40 درصدی همراه شد و به محدوده 7.28 دلاری رسید.

رشد قیمت در پی راه اندازی پل اتریوم

فورک اثبات کار اتریوم صبح امروز و در یک پست توییتری اعلام کرد که پل میان زنجیره ای خود را با پشتیبانی شرکت BridgeTech راه اندازی کرده است. این پل همانطور که اشاره شد از توکن هایی مانند اتریوم و تتر و در انتقالات از شبکه اثبات سهام به اثبات کار اتریوم پشتیبانی می‌کند.

توییت تیم اثبات کار اتریوم

باید گفت که این پل از اتریوم اثبات کار به اتریوم پشتیبانی نمی‌کند. بدین ترتیب کاربران نمی‌توانند توکن های ETHW خود را به اتریوم تبدیل کنند. همچنین مشخص نیست که آیا پشتیبانی از ETHW به شبکه اثبات سهام اضافه خواهد شد یا خیر.

باید اشاره داشت که شناسه زنجیره این پل 10001 است که مورد انتقاد کارشناسان زیادی قرار گرفته است. این کارشناسان معتقدند که شناسه زنجیره این پل ارتباطی می‌تواند منجر به حملات اجرای مجدد در شبکه شود. در حقیقت هکرها ‌توانستند روز 18 سپتامبر و از طریق این حمله 200 توکن ETHW را دریافت کنند.

فرد مهاجم 200 توکن WETH را از طریق پل اومنی (Omni) در زنجیره Gnosis انتقال داد و تاریخ تراکنش ها را در زنجیره ETHW تکرار کرد تا همان مقدار توکن اثبات کار اتریوم را دریافت کند.

مطلب مفید: آشنایی با کلید عمومی و کلید خصوصی ؛ نحوه عملکرد آنها چگونه است ؟

دلیل اتفاق افتادن این حمله آن بود که پل اومنی از شناسه زنجیره قدیمی استفاده می‌کرد. در نتیجه این اتفاق قیمت توکن ETHW با سقوطی 37 درصدی به محدوده 4.2 دلاری رسید.

افزایش 40 درصدی قیمت

قیمت توکن ETHW همانطور که اشاره شد در ساعات اخیر و علیرغم حمله اجرای مجددی که در شبکه صورت گرفت، با رشد 40 درصدی همراه بوده است. این ارز در یک شبانه روز از کف 4.87 دلاری به اوج روزانه 7.28 دلاری رسید. در زمان نگارش این مطلب، قیمت ETHW در محدوده 6.9 دلاری است و حجم معاملات آن نیز پس از مرج افزایش داشته است. در همین حین قیمت اتریوم یکی دیگر از حمایت های مهم خود در سطح 1430 دلاری را از دست داد و اکنون در محدوده 1356 دلاری قرار دارد.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارز دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x