ضیا صدر، حامی و آموزش دهنده بیت کوین بازداشت شد
7

ضیا صدر، حامی و آموزش دهنده بیت کوین بازداشت شد

بازدید : 4333

بنابر گزارش های مختلف، ضیا صدر، ایرانی حامی بیت کوین و آموزش دهنده حوزه بلاک چین، روز 19 سپتامبر توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده و هنوز آزاد نشده است.

نیما یزدانمهر، یکی از دوستان صدر در مصاحبه ای با کوین دسک اشاره داشت که بازداشت وی در خیابان های تهران صورت گرفته و صدر همچنان در بازداشت به سر می‌برد.

صدر یک یوتیوبر و آموزش دهنده بیت کوین و حوزه بلاک چین مطرح است که از حامیان این تکنولوژی نیز به شمار می‌آید. وی تاکنون محتوای زیادی را در رابطه با بیت کوین به زبان فارسی ترجمه کرده و روش هایی را نیز برای استفاده از بیت کوین در تراکنش های خصوصی ارائه کرده است.

مطلب مفید: 7 اشتباهی که باید هنگام انتخاب پلتفرم استیکینگ از آن اجتناب کنید

بر اساس صحبت های یزدانمهر، صدر در حال حاضر در زندان فشافویه است و با خانواده و دوستان نزدیکش در ارتباط است. باید توجه داشت که ضیا صدر تنها یکی از چندین هزار شهروند و فعال ایرانی است که در هفته های اخیر و در جریان اعتراضات سراسری زندان شده است. هنوز مشخص نیست که آیا دلیل بازداشت شدن صدر مربوط به بیت کوین و حوزه بلاک چین بوده است یا خیر. گزارش های متعددی اشاره داشتند که در زمان بازداشت، وی در اعتراضات شرکت نداشته است.

بنابر صحبت های یزدانمهر، قرار بود ضیا صدر روز یکشنبه هفته گذشته به قید وثیقه آزاد شود اما بازداشت های گسترده در روزهای اخیر باعث شده تا درخواست های وثیقه در سراسر کشور با تاخیر همراه شود. یزدانمهر در پایان صحبت های خود گفت که حساب توییتری صدر به تازگی و توسط یکی از افراد مورد اعتماد وی به صورت غیرفعال در آمده است.

توییت الکس گلداستین

برای اطلاع از آخرین اخبار ارز دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

42
7
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

7 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
مریم
6 ماه ago

ای خدا آخه چرا

مصطفی
6 ماه ago

به چه علت؟ تظاهرات؟ یا ارز دیجیتال؟

مریم
6 ماه ago

ای خدا چرا آخه؟؟؟؟ واقعا جای نخبه در بازداشته؟؟؟

امیر
6 ماه ago

حالا اینم بعد آزادی میره خارج،واقعا مرحبا به مسئولان

عباس قادری
6 ماه ago

جای ضیا صدر زندان نیست

نجمه امیری صدر
4 ماه ago

ضیاء صدربرای جامعه یک الگوهست پس چراجای آن الان زندان باشد ضیاء صدربرای این مملکت کارکردزحمت کشید چرابایدالان یک گوشه ی زندان باشد ضیاء صدرمیتوانست خارج ازکشورزندگی کندولی ایران راانتخاب کردجزای یک پسرموفق وتحصیل کرده والگوی ممکلت بایدالان زندان باشد حیف صدتاحیف آزادی ضیاصدرمیخواییم

نجمه امیری صدر
4 ماه ago

آزادی ضیاء صدرمی طلبیم

بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

7
0
نظر خود را بنویسید !x