به‌روزرسانی شانگهای اتریوم در شبکه آزمایشی سپولیا هفته آینده راه‌اندازی می‌شود
0

به‌روزرسانی شانگهای اتریوم در شبکه آزمایشی سپولیا هفته آینده راه‌اندازی می‌شود

بازدید : 693

توسعه‌دهندگان اصلی شبکه اتریوم راه‌اندازی به‌روزرسانی شانگهای-کاپلا یا به عبارتی به‌روزرسانی شاپلا در شبکه آزمایشی سپولیا را برای هفته آینده تدارک و روز 28 فوریه تدارک دیده‌اند. این به‌روزرسانی بر اساس اعلامیه توسعه‌دهندگان در ایپاک شماره 56832 در شبکه راه‌اندازی خواهد شد.

راه اندازی به روزرسانی شاپلا در شبکه آزمایشی سپولیا

به نقل از بلاک، شاپلا به‌روزرسانی است که بر اساس آن شاهد قابلیت برداشت اتریوم از اعتبارسنج‌های شبکه خواهیم بود. گفتنی است که این قابلیت در زمان انتقال اتریوم از گواه کار به سپرده‌گذاری در شبکه ایجاد نشد. این به‌روزرسانی شامل ترکیبی از تغییرات در لایه اجرایی یا همان شانگهای و لایه اجماع یا کاپلا است.

برای رسیدن به هدف نهایی در ماه مارس و ارائه قابلیت برداشت اتریوم‌های قفل شده در شبکه، توسعه‌دهندگان برنامه دارند تا فازهای مختلف آزمایشی را پیاده کنند. به‌روزرسانی شاپلا در شبکه آزمایشی سپولیا، دومین فاز آزمایش عمومی شانگهای خواهد بود. به‌روزرسانی مذکور، اوایل ماه جاری در شبکه آزمایشی ژی‌جیانگ راه‌اندازی شد و مطابق انتظار باگ‌هایی در آن یافت شد که توسعه‌دهندگان تلاش کرده‌اند تا به رفع آن‌ها بپردازند.

مطلب مفید: شبکه همتا به همتا (peer to peer) چیست؟

لازم به ذکر است که پس از اجرایی شدن و موفقیت به‌روزرسانی شاپلا در شبکه آزمایشی سپولیا، توسعه‌دهندگان به سراغ شبکه آزمایشی بعدی اتریوم یعنی گوئرلی خواهند رفت. باید اشاره داشت که فاز آزمایشی گوئرلی آخرین مرحله قبل از راه‌اندازی این به‌روزرسانی در شبکه اصلی اتریوم خواهد بود.

بر اساس اعلامیه‌های قبلی توسعه‌دهندگان شبکه اتریوم، قابلیت برداشت اتریوم های استیک شده در شبکه اتریوم که پس از انتقال شبکه به گواه سپرده‌گذاری در دسترس نبود، در ماه مارس و از طریق به‌روزرسانی شانگهای در دسترس کاربران این بلاک چین پیشرو قرار خواهد گرفت.

گفتنی است که در پی انتشار اخبار به‌روزرسانی شاپلا، تقاضا برای پلتفرم‌های لیکوئید استیکینگ نیز به‌شدت افزایش داشته است. این در حالی است که داده‌ها نشان می‌دهند بیش از 60% اتریوم های قفل شده در شبکه اتریوم در زیان به سر می‌برند.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارز دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

1
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x