تحلیل ریپل: این سطح حیاتی صعود یا سقوط XRP را تعیین خواهد کرد

تحلیل ریپل: این سطح حیاتی صعود یا سقوط XRP را تعیین خواهد کرد
0
بازدید : 462

قیمت XRP در طی چند روز گذشته افزایش قابل توجهی را بر خلاف روند کلی بازار شاهد بود. قیمت از حمایت افقی 0.417 دلار، 15 درصد افزایش یافت تا به سقف الگوی کانال نزولی برخورد کند. آیا ریپل آماده است تا با خروج از این خط روند مقاومتی، یک رالی صعودی جدید را آغاز کند یا فروشندگان روند نزولی را از سر خواهند گرفت؟ در ادامه با تحلیل ریپل با فکت کوینز همراه باید.

تحلیل ریپل

به نقل از کوین گیپ، در زمان انتشار این مقاله، XRP در قیمت 0.43 دلار معامله می‌شود و برای شکست سقف کانال خود تلاش می‌کند. این الگو نزدیک به دو ماه است که یک نزول ثابت داشته و به فروشندگان فرصت داده تا با هر بار پولبک قیمت، روند نزولی را دوباره از سر بگیرند.

نمودار روزانه قیمت XRP

بنابراین، تست مجدد خط روند بالایی کانال، فرصتی برای تشدید فشار فروش و گسترش بیشتر فاز اصلاحی را فراهم می‌کند. اگر جو بازار نامطمئن باقی بماند، معامله گران باید مراقب علائم ریجکت در خط روند باشند، چراکه ممکن است قیمت را 18 درصد کاهش دهد تا دوباره به کف کانال سقوط کند.

در مقابل، یک  بریک اوت (Breakout) از خط روند بالایی و  بسته شدن کندل روزانه بالای آن، فشار خرید را باری دیگر به بازار برمی‌گرداند. این حرکت بالقوه می‌تواند روند صعودی را از سر بگیرد و ممکن است قیمت XRP‍ را 20% افزایش دهد و به مقاومت حیاتی 0.55 دلار برساند.

اندیکاتورهای تکنیکال

 • DMI: یک تلاقی گاوی بین DI+ و DI-یک روند مثبت در بازار را نشان می‌دهد. با این حال، شیب ADX هنوز صعودی نشده و این بیانگر  نیاز خریداران به تلاش زیاد برای تأیید برگشت قیمت است.
 • میانگین متحرک نمایی: نوسان قیمت XRP بالای EMA های روزانه می‌تواند حمایت بیشتری را به خریداران ارائه دهد تا خط روند سربار را به چالش بکشند.

سطوح قیمت XRP در طول روز

 • قیمت لحظه‌ای: 0.461 دلار
 • روند: صعودی
 • نوسانات: کم
 • سطح مقاومت – 0.48 دلار و 0.55 دلار
 • سطح حمایت – 0.41 دلار و 0.356 دلار

این تحلیل صرفاْ ترجمه‌ای از وب سایت کوین گیپ است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید یا فروش نیست. سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x