تحلیل قیمت کاردانو؛ ADA برای صعود باید بر این سطح مقاومت غلبه کند

بازدید : 553

در میان فاز اصلاحی اخیر بازار ارز دیجیتال، قیمت کاردانو (ADA) نزدیک به یک ماه کاهش قیمت را تجربه کرد و به حمایت محلی 0.35 دلار سقوط کرد. با این حال، نمودار روزانه نشان می‌دهد که حمایت فوق با خط روند پایینی کانال منطبق است. این الگو نزدیک به چهار ماه است که باعث جهش قیمت ADA‌ شده و فرصت‌هایی عالی برای خرید در پولبک‌ها به خط روند پایینی کانال ارائه داده است. با فکت کوینز و تحلیل کاردانو همراه باشید.

تحلیل کاردانو

به نقل از کوین گیپ، در حالی که بازار کریپتو در چند روز اخیر شاهد ریزش قابل توجهی بوده است، قیمت کاردانو در بالای خط روند حمایتی الگوی کانال خود در حال تثبیت بوده است. در همین حین، قیمت کاردانو چندین کندل ریجکتی را از خط روند پایینی کانال ثبت کرد که نشان دهنده تلاش‌های ناموفق فروشندگان برای شکستن این خط روند حمایت است.

نمودار روزانه قیمت کاردانو

سایه‌های بلند این کندل‌ها نشان دهنده احتمال بیشتر برگشت قیمت از کف کانال و صعود آن است. در زمان انتشار این مقاله، قیمت ADA در 0.368 دلار و با زیان روزانه 0.31 درصد معامله شد.

با این حال، برای تایید بیشتر برگشت قیمت، قیمت ADA باید مقاومت فوری 0.376-0.373 دلار در نمودار بالا را بشکند. بسته شدن کندل روزانه بالای این مانع، فرصتی برای ورود تریدرها خواهد بود.

در شرایط ایدئال، وارونگی روند از خط روند حمایتی کانال معمولاً یک رالی را به سمت مقاومت کانال آغاز می‌کند. بنابراین، قیمت ADA می‌تواند شاهد یک صعود بالقوه حدود 40٪ برای رسیدن به مرز 0.5 دلار باشد.

در مقابل، شکسته شدن حمایت کانال، سناریوی صعودی را تضعیف کرده و قیمت‌ها را پایین‌تر خواهد آورد.

اندیکاتورهای تکنیکال

 • مکدی (MACD): اندیکاتور مکدی (آبی) و خط سیگنال (نارنجی) که در محدوده نزولی قرار دارند، روند نزولی پایدار را منعکس می‌کند.
 • میانگین متحرک نمایی: میانگین متحرک نمایی 100 روزه که نزدیک مرز 0.376 دلار حرکت می‌کند، اهمیت این سطح قیمت را افزایش می‌دهد.

سطوح قیمت کاردانو در طول روزانه

 • قیمت لحظه‌ای: 0.36 دلار
 • روند: نزولی
 • نوسانات: متوسط
 • سطح مقاومت – 0.37 دلار و 0.378 دلار
 • سطح حمایت – 0.35 دلار و 0.324 دلار

این تحلیل صرفاْ ترجمه‌ای از وب سایت کوین گیپ است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید یا فروش نیست. سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x