تحلیل پپه؛ سرمایه‌گذاران در انتظار رالی ۳۸ درصدی PEPE

بازدید : 420

قیمت PEPE تحت تأثیر عدم اطمینان فعلی در بازار، همچنان در حال نزول است. با این حال، قیمت در یک محدوده ثابت بین دو خط روند که یک کانال نزولی را تشکیل داده حرکت می‌کند. در ادامه با تحلیل پپه با فکت کونیز و تحلیل میم کوین PEPE همراه باشید.

تحلیل پپه

به نقل از کوین گیپ، برای بیش از یک هفته، قیمت Pepecoin تحت تأثیر یک کانال نزولی، روند نزولی مداومی را به نمایش گذاشته است. از قله 0.00000209 دلار، قیمت پپه 28 درصد کاهش یافت و به قیمت فعلی 0.00000151 دلار رسیده است.

نمودار پپه
نمودار قیمت چهار ساعته PEPECOIN

در تئوری، کانال نزولی به عنوان یک الگوی صعودی ادامه دهنده شناخته می‌شود که به محض عبور قیمت از سقف کانال، شتاب خرید را تشدید می‌کند. بنابراین، افت قیمت فعلی احتمالاً به بریک اوت از خط روند سربار ختم خواهد شد.

بسته شدن یک کندل چهار ساعته بالای خط روند بالایی کانال می‌تواند فرصتی برای ورود به معامله باشد و قیمت PEPE را 38 درصد افزایش دهد تا به  0.00000209 دلاری برسد. برعکس، تا زمانی که این الگو دست نخورده باقی بماند، قیمت پپه ممکن است به روند نزولی خود ادامه دهد.

اندیکاتورهای تکنیکال قیمت PEPE

مکدی (MACD): مسطح شدن خط MACD (آبی) و خط سیگنال (نارنجی) و تلاقی‌های مکرر آنها نشان دهنده عدم قطعیت در بازار است. همچنین میانگین متحرک 20 روزه در نقش مقاومت پویا را ایفا می‌کند.

این تحلیل صرفاْ ترجمه‌ای از وب سایت کوین تلگراف است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید یا فروش نیست. سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x