صرافی بایننس توکن سوزی لونا کلاسیک را به طور موقت متوقف کرد
0

صرافی بایننس توکن سوزی لونا کلاسیک را به طور موقت متوقف کرد

بازدید : 490

صرافی بایننس در ماه‌های گذشته با طرح مالیات و توکن سوزی لونا کلاسیک موافقت کرده بود و در حمایت از اعضای جامعه شبکه ترا کلاسیک اشاره داشت که 100% کارمزدها را خواهد سوزاند. با این وجود به نظر در تصمیم پلتفرم تغییراتی ایجاد شده که در راستای طرح پیشنهادی شبکه ترا است و به همین منظور بایننس توکن سوزی لونا کلاسیک را تا ماه مارس 2023 متوقف کرده است.

به نقل از کوین گیپ، صرافی بایننس به طور موقت سوزاندن کارمزد معاملات لونا کلاسیک را تا مارس 2023 متوقف کرده است. این حرکت در پی توسعه‌های مربوط به طرح پیشنهادی 10983 و 11111 برای تأمین نقدینگی و توسعه استخر جامعه است. علاوه بر آن، بایننس اعلام کرده است درعوض 100% تنها 50% کارمزد معاملات اسپات و مارجین لونا کلاسیک را خواهد سوزاند.

تغییرات بایننس در رابطه با توکن سوزی لونا کلاسیک

ظهر روز 28 دسامبر، صرافی بایننس در اعلامیه‌ای گفت که در حمایت از جامعه ترا کلاسیک برای کاهش موجودی لونا کلاسیک، تغییراتی را در نحوه توکن سوزی لونا کلاسیک اعمال خواهد کرد. این صرافی اشاره داشت که از همین امروز سوزاندن کارمزد را از 100 به 50% تغییر خواهد داد.

همان‌طور که اشاره شد تغییرات اشاره شده در پی طرح‌های پیشنهادی 10983 و 11111 است. طرح‌هایی که در آن توکن‌های سوخته شده به عنوان سرمایه توسعه شبکه دوباره مینت شوند. همچنین باید اشاره داشت که بایننس ارسال کارمزدها به آدرس توکن سوزی را تا مارس 2023 به تعویق خواهد انداخت. این اقدام مینت دوباره لونا کلاسیک را تا زمان تأیید یا رد طرح‌های اشاره شده به تعویق می‌اندازد.

گفتنی است که بایننس در حال مذاکره با بنیاد ترا برای تغییرات اساسی است که مدیریت آن بر عهده ادوارد کیم، توسعه‌دهنده اصلی شبکه است. این تغییرات شامل ساخت کیف پول جدید توکن سوزی برای ممانعت از مینت دوباره لونا کلاسیک و همچنین در لیست قرار دادن کیف پول‌های بایننس برای ممانعت از مالیات هنگام انتقال سرمایه میان دو کیف پول است. بایننس گفته است که اگر تغییرات اشاره شده از سمت جامعه صورت نگیرد، پلتفرم مکانیسم توکن سوزی را متوقف خواهد کرد.

مطلب مفید: دلیل افزایش 56 درصدی قیمت لونا کلاسیک در روزهای اخیر چه بود؟

در بیانیه صرافی آمده است:

«بایننس به همکاری با جامعه برای اجرای تغییرات و برنامه جدید ادامه می‌دهد و اگر بنا بر هر دلیلی تغییرات صورت نگیرد، صرافی برداشت توکن‌های مورد نظر برای سوزاندن را نیز در نظر خواهد گرفت.»

در همین حین، لونا کلاسیک دائو، اعتبارسنج شبکه گروه توسعه Terra Rebels را مقصر از بین رفتن ارتباط میان شبکه و بایننس دانسته است. وی افزود که اعضای جامعه برای آنکه از حمایت بایننس برخوردار باشند تغییرات توکن سوزی لونا کلاسیک را مطابق انتظار صرافی انجام خواهند داد. جامعه با پذیرش طرح 11111، طرح 10983 را لغو کرده و 10% مینت دوباره از 0.2% مالیات توکن سوزی را به استخر جامعه اضافه خواهد کرد.

گفتنی است که قیمت لونا کلاسیک در روزهای اخیر با رشد 50 درصدی همراه شده بود اما در شبانه‌روز گذشته و پس از انتشار اخبار مربوط به صرافی بایننس کمی با اصلاح همراه شده و اکنون در محدوده 0.000165 دلاری معامله می‌شود.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارز دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x