سلسیوس با عرضه توکنی جدید بدهی خود را پرداخت می‌کند
0

سلسیوس با عرضه توکنی جدید بدهی خود را پرداخت می‌کند

بازدید : 112

بر اساس گزارش‌ها، پلتفرم وام‌دهی سلسیوس که سال گذشته اعلام ورشکستگی کرد، اکنون ممکن است با ایجاد یک توکن جدید بدهی خود به طلبکارانش را پرداخت کند. روز گذشته، نشریه بلومبرگ در گزارشی با اشاره به یک ویدیو از جلسه دادگاه این پلتفرم به‌عنوان منبع اطلاعاتش اعلام کرد که سلسیوس توکن جدیدی را وارد بازار می‌کند.

سلسیوس قصد راه‌اندازی دوباره پلتفرم را دارد

به نقل از کوین تلگراف و گزارش بلومبرگ، رأس ام. کواستینیت، وکیل این شرکت به دادگاه گفت که سلسیوس در حال مذاکره با طلبکاران خود است تا بتواند پلتفرم را دوباره راه‌اندازی و پس از آن بدهی خود را پرداخت کند. نسخه جدید این پلتفرم یک شرکت معاملات عمومی خواهد بود که تمامی مجوزهای لازم را نیز کسب کرده است. این امر به شرکت اجازه می‌دهد تا نسبت به فروش شرکت پول بیشتری برای طلبکاران خود فراهم کند.

در صورتی که این تصمیم سلسیوس توسط طلبکاران و دادگاه مورد تأیید قرار گیرد، پلتفرم یک توکن جدید نیز به‌عنوان برنامه پرداخت بدهی خود راه‌اندازی خواهد کرد. در گزارش بلومبرگ آمده است که جزئیات این برنامه در هفته آینده به دادگاه ارائه خواهد شد.

CelsiusFacts، کاربر توییتری که اغلب درباره پرونده این شرکت در دادگاه به‌روزرسانی‌هایی را منتشر می‌کرد نیز اخیراً اشاره داشته است که جزئیاتی درباره این برنامه سلسیوس به دست آورده است. بر اساس بیانیه روز گذشته، این شرکت قصد دارد به یک پلتفرم معاملات عمومی تبدیل شود و با استفاده از سرویس‌های واسطه و شخص ثالث از انطباق کامل با قوانین مالی آمریکا اطمینان حاصل کند.

مطلب مفید: فرصتی برای فروش بیت کوین ؛ تحلیل آنچین شماره ۵۲ (۴ بهمن ۱۴۰۱)

توییت سلسیوس فکت

کاربران ممکن است بتوانند تا 7500 دلار یا 95% از کل طلب خود را پس بگیرند، هرکدام که کمتر باشد. باید اشاره داشت که توکن جدید برای پوشش 5% باقی‌مانده یا مقادیر بالای 7500 دلار صادر خواهد شد.

برنامه دادگاه برای این پرونده نشان می‌دهد که یک جلسه همه‌جانبه برای 24 ژانویه برنامه‌ریزی‌شده بوده و دستور جلسه قبل از وقوع توسط دادگاه منتشر شده است. احتمال دارد که این جلسه منبع گزارش‌های بلومبرگ و CelsiusFacts بوده باشد، هرچند باید اشاره داشت که کوین تلگراف در زمان انتشار مطلب نتوانسته است این موضوع را تأیید کند.

پلتفرم سلسیوس در ماه ژوئن برداشت‌های خود را متوقف کرد و علت آن را بحران نقدینگی ناشی از وضعیت بازار اعلام کرد. در ماه ژوئیه پلتفرم اعلام ورشکستگی کرد و در تاریخ 5 ژانویه نیز دادستان کل نیویورک از مؤسس این پلتفرم به دلیل ارائه بیانیه‌های غلط و گمراه‌کننده به سرمایه‌گذاران شکایت کرد.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارز دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x