سرقت ۴۲میلیون دلار در پی حمله هکری به کیف پول بو شن (Bo Shen)!
0

سرقت ۴۲میلیون دلار در پی حمله هکری به کیف پول بو شن (Bo Shen)!

بازدید : 203

بو شن (Bo Shen)، شریک و یکی از بنیانگذاران شرکت سرمایه گذاری فنبوشی (Fenbushi) به تازگی اعلام کرده که روز 10 نوامبر و در حادثه‌ای به کیف پول رمز ارزی خصوصی وی حمله هکری شده و 42 میلیون دلار دارایی‌های دیجیتال از آن به سرقت رفته است. به نقل از بلاک، اکثریت سرمایه مسروقه استیبل کوین یو اس دی سی بوده که حدود 38 میلیون دلار ارزش داشته است. مابقی سرمایه نیز در قالب توکن‌های تتر، یونی سواپ، لیکوئیدیتی و REP بوده است.

حمله هکری به کیف پول شخصی

بو شن در یک پست توییتری روز 10 نوامبر اشاره داشت که به کیف پول وی حمله شده و 42 میلیون دلار سرمایه آن به سرقت رفته است. پس از آن، وی افزود که این اتفاق را به مقامات قانونی گزارش کرده است. شن همچنین خاطر نشان کرد که سرمایه مسروقه از دارایی‌های شخصی و بوده و هیچ ارتباطی با شرکت فنبوشی و سازمان‌های مربوط به آن نداشته است.

مطلب مفید: هکر مانگو مارکت با استفاده از توکن CRV به پلتفرم آوی حمله کرد

شرکت امنیتی بیوسین نیز در توضیحات مربوط به این حمله هکری ضمن تایید آن اشاره داشت که احتمالا دلیل صورت گرفتن چنین اتفاقی لو رفتن کلید خصوصی کیف پول بو شن بوده است. هکر پس از دستیابی غیرقانونی به اطلاعات کیف پول این فرد موفق شده دارایی‌های آن را خارج کند و به دو آدرس اتریومی تحت کنترل خود ارسال کند.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارز دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
coinex
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x