خروج سنگین سرمایه از صرافی‌ها توسط نهنگ‌های بیت کوین؛ ماجرا چیست؟

خروج سنگین سرمایه از صرافی‌ها توسط نهنگ‌های بیت کوین؛ ماجرا چیست؟
0
بازدید : 832

بر اساس داده‌ها، روز جمعه بازار ارزهای دیجیتال شاهد یکی از بزرگ‌ترین خروج‌های بیت کوین از صرافی‌های رمز ارزی بوده است. به نظر می‌رسد، در روزهای ابتدای هفته، نهنگ‌های بیت کوین و هولدرهای بزرگ این ارز نزدیک به 240 میلیون دلار واحد BTC را از صرافی‌ها خارج کرده‌اند. این حرکت قابل‌توجه در حالی رخ داده است که بازار ارزهای دیجیتال نوسانات زیادی را تجربه نمی‌کند.

نهنگ‌های بیت کوین در حال انتقال دارایی‌های خود هستند

به نقل از یوتودی، این احتمال وجود دارد که سرمایه‌گذاران بزرگ و نهنگ‌های بیت کوین قبل از افت احتمالی بازار، سود خود را نقد کنند. اتفاقی که با فروش اخیر توسط بنیاد اتریوم و ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم، بیشتر تقویت شده است. با عدم قطعیت پیرامون بازار، این نهنگ‌ها ممکن است به دنبال محافظت از سرمایه‌گذاری‌های خود و کاهش هرگونه ضرر احتمالی باشند.

توییت جیمز

باید اشاره داشت که افزایش حجم معاملات میم کوین‌ها در بازار نوسانات زیادی را به بازار کریپتو وارد کرده است. با افزایش محبوبیت و جذب سرمایه‌گذاران بیشتر، این ارزها پتانسیل آن را دارند که بخش بزرگ‌تر بازار مانند بیت کوین و دیگر ارزها را نیز تحت تأثیر قرار دهند. خروج سنگین بیت کوین از صرافی‌ها می‌تواند به معنای نگرانی نهنگ‌ها از اثرات احتمالی نوسانات میم کوین‌ها باشد و به همین دلیل سرمایه‌گذاران بزرگ در حال انتقال دارایی‌های خود به مکان‌های امن هستند.

مطلب مفید: ارز دیجیتال Wojak چیست و آینده آن چگونه خواهد بود؟

علاوه بر آن، فروش اتریوم توسط ویتالیک بوترین و بنیاد اتریوم نیز به این موضوع دامن زده است و سرمایه‌گذاران را در یک محیط نامشخص رها کرده است. این رفتار توسط افراد برجسته و همچنین نهنگ‌های بیت کوین، شک و شبهه‌های زیادی را درباره پایداری بازار فعلی به وجود آورده است. بسیاری از سرمایه‌گذاران در پی اتفاقات اخیر نگران سقوط بازار و ارزش دارایی‌های خود هستند.

در همین راستا، نهنگ‌های بیت کوین رویکردی محتاطانه را در پیش گرفته و در حال برداشت سرمایه خود از صرافی‌ها هستند. این اقدام به نظر در راستای کاهش ریسک‌های مرتبط با نوسانات بازار صورت گرفته است.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارز دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x