سقوط ۷۲ درصدی قیمت توکن FLR یک هفته پس از ایردراپ؛ علت چه بود؟
0

سقوط ۷۲ درصدی قیمت توکن FLR یک هفته پس از ایردراپ؛ علت چه بود؟

بازدید : 231

ایردراپ مورد انتظار شبکه فلر در روزهای اخیر انجام شد و مانند بسیاری از ایردراپ‌ها شاهد پامپ و دامپ قیمت توکن FLR بودیم. روز 10 ژانویه، این شبکه توکن‌های FLR را میان هولدرهای ریپل ایردراپ کرد. کاربرانی برای دریافت این توکن‌ها واجد شرایط بودند که در دسامبر 2020 هولدر ریپل بوده باشند. صرافی‌های شرکت‌کننده در این رویداد، توکن‌های FLR را میان کاربران توزیع کردند اما به نظر پاداش‌ها بسیار کمتر از حد انتظار اعضای جامعه بوده است.

به نقل از بین‌کریپتو، در زمان آغاز ایردراپ قیمت این توکن به اوج 0.15 دلاری نیز رسید اما امروز و پس از گذشت یک هفته از ایردراپ، قیمت FLR با سقوط 71 درصدی به محدوده 0.042 دلاری سقوط کرده است. از موجودی 100 میلیارد توکنی این ارز دیجیتال، 12 میلیارد توکن در گردش است.

همچنین باید گفت که FLR به صورت ماهانه توزیع خود را به مدت 36 ماه برای کاربرانی که توکن‌هایشان را برای اهداف حاکمیتی رپ می‌کنند یا نمایندگی آن را به شخص دیگری می‌سپارند، ادامه خواهد داد.

پاداش‌های توزیع توکن FLR کاربران را راضی نکرده است

در کنار شکایت‌ها از صرافی‌هایی مانند کوین بیس و بیت استمپ درباره آزاد نکردن توکن‌ها، پاداش‌های این ایردراپ نیز بسیار مورد بحث بوده است. برخی از کاربران در یوتیوب و فضای مجازی، ایردراپ فلر را یک طرح پانزی توصیف کرده‌اند. برخی دیگر نیز درباره پاداش‌های بسیار کم و زمان محدود برای رپ کردن (wrap) توکن‌ها صحبت کرده‌اند.

توییت فلر

صبح امروز، حساب توییتری جامعه فلر درباره پاداش‌های کم FLR توضیح داد و شفاف‌سازی کرد. این حساب اشاره داشت که در حال حاضر در دوره ایپاک 3.5 روزه قرار داریم و پاداش‌ها متناسب این مدت‌زمان هستند.

با گسترش و توسعه هر دوره ایپاک، پاداش‌ها نیز افزایش خواهد یافت اما در زمان پایان به صفر خواهد رسید. همچنین توضیح داده شد که تنها پاداش توکن‌های واگذاری شده اکنون توزیع می‌شوند. علاوه بر آن تا رأی‌گیری برای طرح FIP-01 و روش توزیع، هیچ ایردراپی در کار نخواهد بود.

مطلب مفید: بررسی عوامل تعیین‌کننده قیمت ارز دیجیتال

توییت جامعه فلر

در پاسخ به پستی منتشر شده توسط هوگو فیلیون، مدیرعامل فلر، یکی از اعضای جامعه درباره ایردراپ 15 درصدی و همچنین تغذیه قطره‌ای پس از آن شکایت کرد. هیچ‌کس نمی‌تواند بیشتر از 35 تا 45% پاداش‌ها را با واگذاری 15 درصدی ایردراپ FLR در سه سال دریافت کند.

با طرح FIP-01، هولدرهای ریپل که در زمان اشاره شده برای ایردراپ هولدر این ارز بوده‌اند توسط هوگو فیلیون فریب خورده‌اند. آن‌ها به اعضای جامعه وعده نسبت 1 به 1 را برای ایردراپ دادند و این در حالی است که نرخ دریافتی 1 به 0.15 بوده است.

علاوه بر آن FTSO، یا سیستم اوراکل‌های فلر میلیاردها توکن FLR را به‌عنوان کارمزد استفاده خواهد کرد و باعث دامپ آن خواهد شد. در اقدامی مشابه، سازمان‌های فلر نیز با هر چرخه پاداش میلیاردها توکن را دامپ خواهند کرد.

فلر یک قرارداد هوشمند برای اکوسیستم ریپل است و اکنون تنها یک هفته پس از برگزاری رویداد ایردراپ خود به نظر موفق شده تا مشارکت‌کنندگان در آن را عصبانی کند.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارز دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x