بنیانگذار پالیگان یک شتاب‌دهنده وب 3.0 با نام بیکن راه‌اندازی کرد
0

بنیانگذار پالیگان یک شتاب‌دهنده وب 3.0 با نام بیکن راه‌اندازی کرد

بازدید : 434

سندیپ نیلوال، بنیانگذار پالیگان به همراه تیمی از سایر بنیانگذاران حوزه وب 3.0، یک پروژه شتاب‌دهنده (Acceletor) با نام بیکن (Beacon) برای رشد این حوزه نوپا راه‌اندازی کرده است.

به گزارش کریپتوپوتیتو، بیکن، یک پروژه شتاب‌دهنده برای نسل سوم وب است که توسط افراد مشهور این حوزه راه‌اندازی شده است. در میان بنیانگذاران پروژه بیکن نام افراد زیر به چشم می‌خورد:

  • اوری استاو، مدیر ارشد فروش DCG
  • پراتیک شارما، معاون پیشین سکویا کپیتال
  • کنزی وانگ، یکی از بنیانگذاران سیمبولیک کپیتال
  • جک لو، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل پلتفرم مجیک ایدن

لیست تمامی افراد مشارکت‌کننده در این پروژه را می‌توانید در این لینک مشاهده کنید. این پروژه با هدف اصلی کمک به بنیانگذاران وب 3.0 در مقابل چالش‌های کنونی صنعت راه‌اندازی شده است.

نیلوال در این باره می‌گوید:                                                                    

اغلب این شنیده می‌شود که راه‌اندازی یک استارتاپ وب 2.0 مانند دویدن در یک ماراتن است و بنیانگذاران وب 3.0 باید مانند یک دونده سرت باشند. این طرز فکر کاملا اشتباه است. توسعه وب 3.0 کاملا متفاوت است. دویدن نیست، بلکه مانند ورزش اسکی است. در پروژه بیکن ما می‌دانیم که نمی‌توان از همان نسخه موفقیت در وب 2.0 برای وب 3.0 استفاده کرد. ما از طریق جلسات هفتگی و مشاوره‌های عملی، به مشتریان خود یاد می‌دهیم که چگونه اسکی کنند. بازاریابی در این حوزه متفاوت است، گرد هم آوردن جامعه متفاوت است، راه‌اندازی یک پروژه نیز متفاوت است. در حقیقت، توسعه در وب 3.0 یک چیز متفاوتی است و ما به مشتریان خود کمک می‌کنیم تا در این چشم‌انداز جدید حرکت کنند.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی که با یکی از خبرگزاری‌های حوزه ارز دیجیتال به اشتراک گذاشته شده است، بنیانگذار پالیگان به دنبال آن است تا با تمرکز بر توسعه یک نرم‌افزار داخلی، بیکن را از سایر شتاب‌دهنده‌های وب 3.0 متمایز کند.

طبق این بیانیه، بیکن، در حال حاضر یک پلتفرم سفارشی برای سرمایه‌گذاران، برای بررسی پروژه‌های مختلف، تماشای ویدیو‌ها و مطالعه پیشینه بنیانگذاران پروژه‌ها فراهم کرده است. در نهایت، هدف بیکن، تبدیل شدن به پلتفرمی مملو از خدمات مختلف است که تعاملات بین سرمایه‌گذاران و بنیانگذاران را تسهیل می‌کند.

نیلوال در این رابطه می‌گوید:

هدف نهایی ما، راه‌اندازی بزرگترین شبکه بنیانگذاران وب 3.0 در جهان است. با تجربه‌ای که از سایر شتاب‌دهنده‌ها به دست آورده‌ام، معتقدم بزرگترین منبع در هر پروژه شتاب‌دهنده، بنیانگذاران دیگری هستند که در کنار شما در پروژه شرکت می‌کنند. ما معتقدیم با رشد شبکه فارغ التحصیلان ما، کیفیت کلی پروژه‌های ساخته شده در وب 3.0 افزایش می‌یابد چراکه بنیانگذاران به یکدیگر کمک می‌کنند تا به موفقیت دست یابند.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارز دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x