طرح جدید مالیات توکن سوزی لونا کلاسیک؛ آیا بایننس از آن حمایت می‌کند؟

طرح جدید مالیات توکن سوزی لونا کلاسیک؛ آیا بایننس از آن حمایت می‌کند؟
0
بازدید : 832

پس از رد طرح‌های پیشنهادی متعدد درباره افزایش مالیات توکن سوزی لونا کلاسیک، جامعه ترا درنهایت تصمیم گرفت که مالیات توکن سوزی این ارز را افزایش دهد. این حرکت در پی آن صورت گرفته است که قیمت لونا کلاسیک در روزهای ابتدایی هفته به کف 0.00001 دلاری سقوط کرد. سطحی که آخرین بار در پی سقوط شبکه و توکن لونا شاهد آن بودیم.

به نقل از کوین گیپ، برخی از اعضای جامعه ترا کلاسیک اشاره داشته‌اند که طرح پیشنهادی در ماه ژوئن اجرایی خواهد شد و به نظر هدف آن بازگردانی مالیات توکن سوزی به سطح ابتدایی 1.2 درصدی است. با این وجود، به نظر جامعه این اکوسیستم بهتر است پیش از اقدام برای تأیید طرح، به قانع کردن چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس برای پشتیبانی از طرح بپردازند چرا که این صرافی پیش‌تر هشدار داده بود که مکانیسم توکن سوزی LUNC خود را لغو می‌کند.

افزایش 0.5 درصدی مالیات توکن سوزی لونا کلاسیک

باید اشاره داشت که شبکه ترا کلاسیک، طرح پیشنهادی مبنی بر افزایش 0.5 درصدی مالیات توکن سوزی لونا کلاسیک را برای رأی‌گیری گذاشته است. هدف این طرح مطلع ساختن جامعه و همچنین تمرکز بر کاهش موجودی لونا کلاسیک از طریق افزایش مالیات توکن سوزی است. اقدامی که می‌تواند باعث افزایش تقاضا برای این ارز دیجیتال نیز شود.

تاکنون، طرح پیشنهادی 77% رأی مثبت دریافت کرده است و 20% از اعضا جامعه نیز به آن رأی منفی داده‌اند. باید اشاره داشت که اعتبارسنج‌های برتر شبکه مانند TCB، StakeBin و … رأی مثبت به افزایش 0.5 درصدی مالیات توکن سوزی داده‌اند. به‌طور کلی از 28 اعتبارسنجی که در رأی‌گیری مشارکت داشته‌اند، 17 عدد رأی مثبت و 6 عدد رأی منفی ثبت کرده‌اند.

مطلب مفید: هرآنچه باید از آپدیت Dencun اتریوم بدانید!

احتمال پشتیبانی بایننس از طرح پیشنهادی

برخی از اعضای جامعه معتقدند که مالیات توکن سوزی لونا کلاسیک باید به‌طور دائمی افزایش یابد و به 1.2 درصدی برسد که در ابتدا ادوارد کیم، توسعه‌دهنده ارشد شبکه آن را معرفی کرده بود. این احتمال وجود دارد که صرافی بایننس با این طرح موافقت کند چرا که مالیات توکن سوزی هیچ‌گاه دلیل کاهش کارمزد مشارکتی معاملات اسپات و مارجین لونا کلاسیک به 50% نبوده است. بلکه طرح پیشنهادی 10983 با هدف توزیع سرمایه به دست آمده از مالیات توکن سوزی در استخر جامعه دلیل آن بود.

افزایش مالیات توکن سوزی احتمالاً توکن سوزی این ارز در بایننس و به‌طور کل، کاهش موجودی LUNC را افزایش خواهد داد. گفتنی است که در دو هفته گذشته، یک پروژه جدید موفق شده 1.5 میلیون توکن لونا کلاسیک را بسوزاند. حجمی که از توکن سوزی بایننس در یک ماه گذشته نیز بیشتر بوده است.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارز دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

6
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x