پیشنهاد حاکمیتی بیت دائو؛ آیا تغییر برند به منتل (Mantle) در راه است؟

پیشنهاد حاکمیتی بیت دائو؛ آیا تغییر برند به منتل (Mantle) در راه است؟
0
بازدید : 588

طرحی پیشنهادی به‌تازگی در جامعه بیت دائو با عنوان یک برند، یک توکن مطرح شده است که هدف آن جایگزینی توکن BIT با یک توکن حاکمیتی جدید و تغییر نام پلتفرم به منتل (Mantle) است. باید اشاره داشت که برای رأی‌گیری این طرح از پلتفرم اسنپ شات (Snapshot) استفاده خواهد شد. اسنپ شات پلتفرم رأی‌گیری حاکمیتی برای دائوها و دیگر پروژه‌های بلاک چینی است.

تغییر برند بیت دائو به منتل

به نقل از کوین تلگراف و بنا بر طرح پیشنهادی BIP-21، اکوسیستم بیت دائو، حاکمیت این پروژه و محصول منتل، همگی تحت برند منتل به کار خود ادامه خواهند داد. فرایند حاکمیتی و مدیریت خزانه پروژه تغییری نخواهد کرد اما پس از تأیید جامعه، هولدرهای توکن BIT مشمول فرایند تغییر توکن خواهند شد و BIT را با توکن منتل جایگزین خواهند کرد.

باید اشاره داشت که این حرکت در پی راه‌اندازی شبکه اصلی منتل، راهکار مقیاس‌پذیری لایه 2 بر بستر شبکه اتریوم صورت گرفته است. راه‌اندازی شبکه اصلی در هفته‌های پیش رو تکمیل می‌شود. گفتنی است که بیت دائو توسط صرافی بای بیت، شرکت پانترا و دراگون فلای پشتیبانی می‌شود.

در پی تغییر توکن ممکن است شاهد معرفی نرخ ثابت تغییر و مبادله توکن‌ها برای تمامی کاربران باشیم. اتفاقی که در پی حفظ حقوق حاکمیتی کاربران صورت خواهد گرفت. بر اساس داده‌ها، فرایند تغییر توکن‌ها به منتل تدریجی است و از طریق کانال‌های مختلفی صورت می‌گیرد. همچنین هولدرهای BIT زمان‌های مشخص به خود را برای تبدیل توکن‌ها خواهند داشت.

منتل

مطلب مفید: هرآنچه باید از آپدیت Dencun اتریوم بدانید!

در توضیحات این طرح پیشنهادی آمده است که قوانین تبدیل توکن برای تمامی هولدرها صدق می‌کند و این کاربران نیازی به انجام کار خاصی پیش از تبدیل دارایی‌های خود ندارند. همچنین جزئیات بیشتر برنامه تبدیل توکن در صورت تأیید طرح BIP-21 اعلام خواهد شد.

بیت دائو مدعی است که بهینه‌سازی برند می‌تواند پیچیدگی‌های مربوط به اکوسیستم بیت را کاهش دهد. بر اساس این طرح پیشنهادی، یکی از پیچیدگی‌های اکوسیستم آن است که آیا توکن BIT باید به‌عنوان توکن حاکمیتی در نظر گرفته شود یا محصول اکوسیستم یا شاید ترکیبی از این دو باشد.

هم‌زمان با جایگزینی توکن، بیت دائو قصد دارد اقتصاد توکنی خود را نیز با سرعت بخشیدن به مشارکت در اکوسیستم و همچنین با تکمیل برنامه‌های واگذاری توکن از زمان راه‌اندازی آن در سال 2021، بهبود بخشد. باید اشاره داشت که کاربران تا تاریخ 19 مه فرصت شرکت در این رأی‌گیری را دارند. در حال حاضر این طرح با حمایت 100 درصدی جامعه همراه بوده است. به نظر می‌رسد با توجه به مشارکت اولیه، شاهد تغییر نام این پروژه به Mantle باشیم.

 ادغام برندها پیش از انتشار شبکه اصلی منتل به نظر یک حرکت استراتژیک است که به ایجاد یک اکوسیستم متحد و یکپارچه کمک خواهد کرد. این حرکت تضمین می‌کند که ارزش دارایی کاربران، توسعه‌دهندگان و هولدرها با توجه به برند جدید منتل مشخص می‌شود.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارز دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x