ماشین حساب ارز دیجیتال
0

ماشین حساب ارز دیجیتال

بازدید : 79

شما می توانید از طریق ماشین حساب ارز دیجیتال فکت کوینز، به راحتی و با تکمیل چند فیلد ساده، درآمد ناشی از استخراج خود را محاسبه کنید.

ماشین حساب ارز دیجیتال فکت کوینز

در چند سال اخیر صحبت ها و نظرات مختلفی در خصوص استخراج ارزهای دیجیتال در بین کاربران این عرصه رد و بدل می شود. حال اینکه با توجه به سودآوری بالایی که استخراج ارز های دیجیتال دارد، این فرایند که نوعی سرمایه گذاری بر روی رمز ارزها به حساب می آید، توانسته تا افراد بسیاری را به سمت خود جلب کند.

از طرفی، جهت استخراج رمز ارزها، به اصلی ترین چیزی که نیاز خواهید داشت، یک دستگاه ماینر ارز دیجیتال است. اساساً این سخت افزارها به علت فرایندهای پردازشی که انجام می دهند، مصرف برق و همچنین تولید سر و صدا و گرمای زیادی دارند؛ از این رو بایستی شرایط بخصوصی را جهت نگهداری و استفاده از آنها در نظر گرفت.

جدا از این، نکته اصلی در خصوص این ماینرها این است که بایستی با توجه به برخی از فاکتورهای موجود، متناسب ترین ماینر با شرایطتان را انتخاب کنید. یعنی اینکه با در کنار هم قرار دادن فاکتورهای تاثیرگذار، تخمین بزنید که درآمد حاصل از استخراج شما به وسیله فلان ماینر چقدر خواهد شد و در نتیجه، آیا این کار برای شما سودآوری مطلوبی خواهد داشت یا نه.

از این رو، در حالت عادی، محاسبه درآمد ناشی از استخراج رمز ارزها، همواره فرایند دشواری است و کاربران باید موارد مختلفی را جهت انجام این کار در نظر بگیرند. حال در اینجا این سوال پیش می آید که چگونه می توان درآمد حاصل از استخراج رمز ارزها را محاسبه کرد؟ پاسخ این سوال ساده است: ماشین حساب ارز دیجیتال. در حقیقت در وب سایت فکت کوینز، ما محاسبه درآمد ناشی از استخراج رمز ارزها را برای شما آسان ساخته ایم.

در واقع شما می توانید از طریق ماشین حساب ارز دیجیتال فکت کوینز، به راحتی با تکمیل چند فیلد ساده و وارد کردن اطلاعات دستگاه و رمز ارز مد نظرتان، به راحتی درآمد ناشی از استخراج خود را محاسبه کنید. از این رو، با توجه به امکانات این ماشین حساب، به جرئت این سرویس جزء برترین ماشین حساب های ارز دیجیتال موجود است.

جدا از این موارد، یکی از علل استفاده و نیاز کاربران به ماشین حساب ارز دیجیتال، نوسانات روزانه قیمت سخت افزارهای ماینر، تغییرات لحظه ای قیمت رمز ارزها و همچنین نرخ دلار در داخل کشور است. در واقع مجموع این فاکتورها در کنار هم باعث خواهند شد تا نرخ بازدهی یا سودآوری ناشی از رمز ارزها دائماً تغییر کند.

بطور کلی، از طریق ماشین حساب ارز دیجیتالی که در وب سایت کوینز در اختیار خواهید داشت، قادر خواهید بود تا از میزان برق مصرفی، نرخ هش دستگاه ماینر خود، سود خالص و توان مصرفی سخت افزارتان مطلع شده و در نهایت نیز میزان سوددهی ناشی از استخراجتان را با توجه به قیمت فعلی رمز ارز مدنظرتان، تخمین بزنید.

نکته مهمی که حتماً بایستی از آن اطلاع داشته باشید این است که در زمان کار با این ماشین حساب ارز دیجیتال، اطلاعات شما به هیچ وجه در جایی ثبت نخواهد شد؛ از این رو می توانید با خیالی آسوده و اطمینان خاطر کامل، از ماشین حساب ارز دیجیتال فکت کوینز استفاده کنید.

ماشین حساب ارز دیجیتال فکت کوینز؛ ابزاری کاملاً رایگان

ماشین حساب فکت کوینز ابزاری کاملاً رایگان است که بدون پرداخت هزینه اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. دقت داشته باشید که تمامی قابلیت های این ماشین حساب به طور کاملاً رایگان عرضه شده اند و نیازی نیست تا هیچگونه هزینه را برای استفاده از آنها پرداخت کنید.

محاسبه درآمد استخراج رمز ارزها به تومان

اساساً محاسبه رقم درآمد استخراج رمز ارزها به تومان، بدون استفاده از ماشین حساب ارز دیجیتال نیز میسر است و شما می توانید به سادگی رقم نهایی (به دلار) را در نرخ لحظه ای دلار در داخل کشور ضرب کرده و رقم نهایی، درآمد شما به تومان خواهد بود. اما در اینجا و با استفاده از ماشین حساب فکت کوینز، این فرآیند را برای شما آسان کرده ایم.

از این رو دیگر نیازی به محاسبه دستی تبدیل دلار به ریال نداشته و رقم نهایی درآمد شما هم به دلار و هم تومان برای شما به نمایش درخواهد آمد. همچنین به این نکته نیز دقت داشته باشید که امکان دارد تا قیمت دلار با نرخ دلار در بازار آزاد و نرخ لحظه ای تتر همخوانی نداشته باشد. از این رو، احتمالاً درآمد نمایش داده برای شما به مقدار بسیار جزئی با خطا همراه خواهد بود.

نحوه استفاده از ماشین حساب ارز دیجیتال فکت کوینز

اساساً نحوه استفاده از ماشین حساب ارز دیجیتال زوم ارز بسیار ساده و آسان است و در کسری از دقیقه قادر خواهید بود تا درآمد حاصل از ماینینگ خود را محاسبه کنید. اساساً این فرایند شامل چند قدم ساده است که در ادامه به ترتیب آنها را توضیح خواهیم داد:

ماشین حساب ارز دیجیتال
نحوه استفاده از ماشین حساب ارز دیجیتال فکت کوینز

1- اولین قدمی که باید برای محاسبه درآمد استخراج خود بردارید، انتخاب ارز مد نظرتان است. در این فیلد، شما می توانید از بین چندین رمز ارز قابل استخراج موجود، گزینه ای که جهت استخراج مد نظرتات قرار دارد را وارد کنید.

2- قدم دوم نیز انتخاب دستگاه است. در واقع پس از انتخاب رمز ارز مد نظر شما، این ماشین حساب به صورت خودکار سخت افزارهای ماینز مخصوص به آن رمز ارز را برای شما انتخاب می کند و شما نیز می توانید از طریق منو کشویی قرار داده شده، سخت افزار مد نظرتان را انتخاب کنید.

3- گزینه بعدی نیز نرخ هش (Hash Rate) است. این بخش شامل دو فیلد است که در بخش اول آن نرخ هش دستگاه انتخاب شده و در قسمت بعدی نیز واحد اندازه گیری نرخ هش را مشاهده می کنید. دقت داشته باشید که مثلاً اگر قدرت سخت افزار ماینر شما 2100 وات (W) باشد، این میزان از قدرت بایستی در برابر میزان نرخ هشی که مشاهده می کنید، اقدام به استخراج رمز ارز کند.

4- گزینه بعدی، برق مصرفی به وات (Power Consumption) است که همانطور که در بالا نیز گفتیم، بیانگر قدرت ماینر یا برق مصرفی آن است.

5- بخش بعدی نیز مربوط به هزینه هر کیلو وات ساعت برق (Cost per KWh) است و در اینجا تخمین نسبتاً دقیقی از میزان برق مصرفی سخت افزار انتخاب شده توسط شما را به نمایش می گذارد.

6- از طرفی، بخش بعدی نیز متعلق است به کارمزد استخر استخراج (Pool Fee) که همانطور که از نامش پیدا است، میزان کارمزدی است که در نهایت بایستی به استخر استخراج انتخاب شده توسط خودتان پرداخت کنید.

7- در بخش پایینی و سمت چپ صفحه، 6 مورد دیگر نیز برای شما به نمایش در می آیند که عبارتند از الگوریتم مورد استفاده توسط رمز ارز انتخابی، سختی شبکه رمز ارز مد نظرتان، نرخ هش کل شبکه آن رمز ارز، حجم بازار ارز دیجیتال انتخابی، زمان بلاک مربوط به بلاک چین آن رمز ارز و پاداش بلاک.

8- علاوه بر این، در بخش بالایی و سمت چپ صفحه نیز قسمتی را مشاهده می کنید که با عنوان محاسبات ماهانه مشخص شده است. در واقع در این بخش مواردی مثل هزینه برق مصرفی (به تومان)، کارمزد استخر (به دلار)، درآمد اصلی (بر اساس بیت کوین)، در آمد به تومان و درآمد به دلار، به علاوه نرخ محاسبه دلار در این ارقام را مشاهده خواهید کرد.

9- نهایتاً نیز در بخش سمت راست صفحه، سود خالص ماهانه ناشی از استخراج (به دلار و تومان) و قیمت لحظه ای بیت کوین (به دلار و تومان)، برای شما به نمایش درمی آید.

همان‌طور که اشاره کردیم، شما می توانید به راحتی و بطور کاملاً رایگان، با استفاده از ماشین حساب ارز دیجیتال فکت کوینز، درآمد استخراج رمز ارز مد نظرتان را با سخت افزارهای ماینینگ مختلف محاسبه کنید.

1
0
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x