مدیرعامل مایکرواستراتژی: قصد فروش بیت کوین های خود را نداریم
0

مدیرعامل مایکرواستراتژی: قصد فروش بیت کوین های خود را نداریم

بازدید : 226

فکت کوینز: شرکت مایکرواستراتژی به رهبری مایکل سیلور یکی از بزرگترین شرکت های هولدر بیت کوین در جهان است. این شرکت بخش عمده‌ای از ذخایر بیت کوین خود را در رالی صعودی سال 2021 خریداری کرده و با روند قیمتی اخیر در لبه ضرر قرار گرفته است؛ همین باعث شده تا گمانه‌زنی‌هایی در رابطه با فروش بیت کوین ها توسط این شرکت وجود داشته باشد.

مایکرواستراتژی پیش از این اعلام کرده بود که قصدی برای فروش دارایی‌های بیت کوین ندارد و آنها را برای بلند مدت نگه‌ می‌دارد. اندرو کانگ (Andrew Kang) مدیر مالی جدید مایکرواستراتژی نیز در مصاحبه‌های اخیر خود و در پاسخ به گمانه‌زنی‌ها در مورد فروش ذخایر بیت کوین این شرکت اعلام کرده به سیاست‌های پیشین همچنان متعهد است.

کانگ در مصاحبه‌ای با وال استریت ژورنال ضمن تاکید بر متعهد ماندن به رویکرد شرکت و حفظ ذخایر بیت کوین اعلام کرده که هیچ فشاری از سمت سهامداران برای فروش دارایی‌ها وجود ندارد.

مطلب مفید: اصطلاحات رایج در بازار کریپتو کارنسی

مایکل سیلور، مدیرعامل مایکرواستراتژی نیز در توییتی به سرمایه‌گذاران اطمینان داده که علیرغم ضررهای ناشی از بازار نزولی، شرکت قصد ندارد بیت کوین‌هایش را بفروشد.

سیلور در این رابطه اظهار داشت:

این شرکت همچنان در کنار بیت کوین ایستاده است.

مایکل سیلور که یک ماکسیمالیست بیت کوین است اعتقاد دارد که ارزش این دارایی دیجیتال در آینده بیش از یک میلیون دلار می‌شود و سرمایه‌گذاری شخصی او الگویی برای متقاعد کردن هیئت مدیره شرکت بوده است. سیلور در مصاحبه‌ای با Yahoo Finance، ضمن معرفی بیت کوین به عنوان «ارز آینده» آن را برترین ارز دیجیتال در دنیای کریپتو نامیده است.    

مدیرعامل مایکرواستراتژی در این رابطه خاطرنشان کرد:

در مورد خرید بیت کوین اصلا «هدف قیمت‌گذاری» مطرح نیست و شرکت کماکان به خرید بیت کوین ادامه می‌دهد. ارزش بازار بیت کوین روزی به 100 میلیارد دلار می‌رسد.

در حال حاضر، مایکرواستراتژی 129218 بیت کوین در لیست ترازنامه‌اش دارد. ارزش کل ذخایر بیت کوین بر حسب قیمت‌های خرید بالغ بر 3.97 میلیارد دلار می‌شود اما بر حسب قیمت‌های فعلی حدود 46 میلیون دلار متضرر شده است.

0
0
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
کوینکس
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x