نایب رئیس بزرگ‌ترین سهام دار صرافی بیت هامب خودکشی کرد
0

نایب رئیس بزرگ‌ترین سهام دار صرافی بیت هامب خودکشی کرد

بازدید : 448

جسد پارک مو (Park Mo)، نایب رئیس ویدنت، بزرگ‌ترین سهام دار صرافی رمز ارزی بیت هامب (Bithumb) در کره جنوبی، صبح روز گذشته مقابل خانه‌اش پیدا شد. گفتنی است که قبل از مرگ وی، پارک مو متهم اصلی پرونده تحقیقات دادستان‌های کره جنوبی در رابطه با اختلاس سرمایه از شرکت‌های مربوط به صرافی و همچنین دستکاری در قیمت سهام بود.

مرگ نایب رئیس بزرگ‌ترین سهام دار صرافی بیت هامب

به نقل از کوین تلگراف، در ماه اکتبر 2021، بخش تحقیقات مالی دفتر دادستانی جنوب سئول، بررسی‌های خود را در رابطه با اتهامات مربوط به پارک مو آغاز کرد. اتفاقی که منجر به تصرف شرکت‌های مربوط به بیت هامب از جمله ویدنت، اینبیوژن و باکت استودیو شد. باید اشاره داشت که ویدنت، شرکتی که در بورس کره جنوبی نیز لیست شده است، بزرگ‌ترین سهام دار بیت هامب است و 34.22% از سهام صرافی را در اختیار دارد.

توییت وو بلاکچین درباره بیت هامب

مطلب مفید: آموزش کامل استیکینگ در کوکوین (Kucoin)

 بسیاری معتقدند که پارک مو با توجه به شایعات و اتهاماتی که علیهش ایجاد شده است، اقدام به خودکشی کرده است. گفتنی است که در سه ماه گذشته تعداد مرگ‌ها در حوزه ارزهای دیجیتال قابل توجه بوده است.

روز 1 نوامبر، جسد نیکولای موشیگان (Nikolai Mushegian) 29 ساله، هم‌بنیانگذار پلتفرم وام‌دهی میکردائو و استیبل کوین غیرمتمرکز دای در کشور پورتوریکو پیدا شد. در تاریخ 23 نوامبر نیز، تیان تیان کولاندر (Tiantian Kullander)، ملقب به تی تی (TT) و هم‌بنیانگذار شرکت Amber Group نیز به طور غیرمنتظره‌ای و در سن 30 سالگی در خواب درگذشت.

علاوه بر افراد اشاره شده و پارک مو که به تازگی جان خود را از دست داد، ویاچسلاو تاران (Vyacheslav Taran)، میلیاردر روس و رئیس گروه لیبرتکس و بنیان‌گذار فارکس کلاب نیز در 25 نوامبر در سانحه سقوط هلیکوپتر در فرانسه و در حالی که از لوزان سوئیس به موناکو در حرکت بود، جان باخت. وی 53 سال داشت.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارز دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x