پایان پیش بینی بیت کوین ۱ میلیون دلاری با پرداخت ۱.۵ میلیون دلار!

پایان پیش بینی بیت کوین ۱ میلیون دلاری با پرداخت ۱.۵ میلیون دلار!
0
بازدید : 1407

بالاجی سرینیواسان، مدیر فناوری سابق صرافی کوین بیس با پرداخت 1.5 میلیون دلار به شرط‌بندی و پیش‌بینی خود درباره قیمت بیت کوین پایان داد. وی در ماه مارس و پس از آنکه اعلام کرد قیمت بیت کوین در 90 روز آینده به 1 میلیون دلار خواهد رسید، سر و صدای زیادی به پا کرد. وی در آن زمان اشاره داشت که سر این موضوع شر بندی می‌کند و توضیح داد که علت رسیدن قیمت بیت کوین به چنین اوجی نیز ابر تورم و سقوط سیستم بانکی است.

پیش‌بینی از قیمت بیت کوین

به نقل از دیلی هودل، در آن زمان قیمت بیت کوین در محدوده 27000 دلاری قرار داشت و اکنون تنها 2000 دلار بیشتر شده است. سرینیواسان در روزهای گذشته در یک پست ویدیویی اشاره داشت که با پرداخت 1.5 میلیون دلار شرط خود را بسته و هدفش از ابتدا هشدار عمومی به جامعه درباره سیاست‌های پولی فدرال رزرو بوده است.

وی در این پست توضیح داد که 1 میلیون دلار را سوزانده است تا به جامعه بگوید که فدرال رزرو در حال چاپ کردن تریلیون‌ها دلار است. بالاجی در ادامه توضیح داد که شرط خود را با پرداخت 1.5 میلیون دلار زودتر از موعد بسته است و کاربران می‌توانند صحت این موضوع را بررسی کنند.

مطلب مفید: هر آنچه باید از آپدیت Bedrock آپتیمیزم بدانید!

وی اشاره داشت که دلیل چنین اقدامی از سمت وی، آن بوده است که از راهی قابل اثبات بتواند به جامعه پیام خود را ارسال کند. از نظر سرینیواسان، مشکل جدی در اقتصاد وجود دارد. وی توضیح داد که عادت ندارد یک میلیون دلار را بدون دلیل از بین ببرد. هدفش از این حرکت ثابت کردن موضوعی اشتباه در اقتصاد بوده که دولت حاضر به گفتن آن نیست. وی همچنین افزود که اگر این مشکلات هرچه سریع‌تر حل نشوند، ممکن است به‌زودی شاهد اتفاقات غیرقابل بازگشتی باشیم.

قابل‌توجه است که وی در شرط‌بندی قیمت بیت کوین خود مبلغ 1 میلیون دلار را ثبت کرده بود اما هنگام بازپرداخت، 500 هزار دلار به آن اضافه کرد و آن را مبلغ اهدایی اعلام کرد. در ادامه بالاجی شرایط فعلی را با بحران مالی سال 2008 مقایسه کرد و توضیح داد که در آن سال، اقتصاد آمریکا در شش ماه از رکود معمولی به بحران مالی رسید.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارز دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x