پذیرش بیت کوین در کمپین‌های انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا

پذیرش بیت کوین در کمپین‌های انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا
0
بازدید : 363

پس از آنکه رابرت اف کندی جونیور، نامزد ریاست جمهوری آمریکا در روزهای گذشته اعلام کرد که برای کمپین انتخاباتی خود بیت کوین را به‌عنوان یکی از ارزهای اهدایی می‌پذیرد، ویوک راماسوامی (Vivek Ramaswamy)، یکی دیگر از نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا نیز از اقدامی مشابه و پذیرش بیت کوین خبر داد. وی اشاره داشت که به صورت رسمی اهدای بیت کوین به کمپین انتخاباتی خود را می‌پذیرد.

پذیرش بیت کوین در کمپین‌های انتخاباتی

به نقل از کوین تلگراف، راماسوامی در سخنرانی اخیر خود ضمن پذیرش بیت کوین اشاره داشت که حتی مبلغ 1 دلار را نیز می‌توان به این کمپین اهدا کرد. این صحبت‌ها در حالی صورت گرفته است که دو روز پیش، رابرت اف کندی جونیور، دیگر نامزد ریاست جمهوری تبدیل به اولین نامزد در تاریخ آمریکا شد که به صورت رسمی خبر از پذیرش بیت کوین برای کمپین خود داد. راماسوامی درباره این توسعه‌های اخیر گفت که اجازه دهید انتخابات 2024 رفراندومی بر ارز فیات باشد.

راماسوامی در سخنرانی خود از کد QR رونمایی کرد که با اسکن آن کاربران مستقیماً به درگاه پرداختی برای اهدای مبلغ موردنظر خود به این کمپین انتخاباتی متصل می‌شوند. این درگاه روش‌های مختلف پرداختی را می‌پذیرد که اکنون بیت کوین و ساتوشی، کوچک‌ترین واجد بیت کوین نیز به آن اضافه شده است.

مطلب مفید: روز پیتزا بیت کوین؛ یک داستان خوشمزه از انقلاب دیجیتال!

گفتنی است که این نامزد ریاست جمهوری آمریکا برای پذیرش بیت کوین از سرویس پرداختی بیت پی استفاده می‌کند. در همین حین باید اشاره داشت که بیت پی از ارزهای دیجیتال دیگری مانند شیبا اینو، اتریوم، بیت کوین کش، ایپ کوین، لایت کوین و دوج کوین نیز پشتیبانی می‌کند.

توییت راماسوامی

شهروندان آمریکایی می‌توانند تا سقف 6600 دلار به کمپین انتخاباتی راماسوامی کمک کنند. قابل‌توجه است که این رقم به‌عنوان کمک‌های خیریه برای اهداف مالیات بر درآمد فدرال کسر نمی‌شود. همان‌طور که در صفحه کمک‌های اهدایی آمده است، اهداکنندگان می‌توانند پس از اهدای مبلغ مدنظر خود NFT دریافت کنند.

در ماه فوریه، قانون‌گذاران کانزاس لایحه‌ای را تصویب کردند که حداقل مبلع اهدایی برای کمک‌های کریپتویی و سیاسی 100 دلار باشد. بدین ترتیب، در مبالغ کمتر از 100 دلار، فرد دریافت‌کننده باید سریعاً آن را به دلار آمریکا تبدیل کند و مبلغ اهدایی را در قالب ارزهای دیجیتال نگه‌داری نکند.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارز دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x