راه اندازی پل اتریوم دوج کوین تا پایان سال ؛ آیا هولدرها منتظر رشد دوج کوین باشند ؟
0

راه اندازی پل اتریوم دوج کوین تا پایان سال ؛ آیا هولدرها منتظر رشد دوج کوین باشند ؟

بازدید : 305

اکنون و با توجه به اتفاقات اخیر به نظر برای همه ثابت شده باشد که ویتالیک بوترین، یکی دیگر از افراد سرشناس حوزه کریپتو نیز به حامیان دوج کوین اضافه شده است. در حالی که ایلان ماسک، ثروتمندترین فرد کره زمین، مدت زیادی است که حامی دوج است، اما دلیل حمایت ویتالیک بوترین از این میم کوین محبوب به نظر می‌رسد توسعه اخیر زنجیره دوج کوین باشد. بنابر داده های بلوپپر، تیم توسعه دوج اعلام کرده که تا پایان سال پل اتریوم-دوج کوین راه اندازی خواهد شد.

توییت بیلی مارکوس

سابقه همکاری اتریوم و دوج کوین

باید توجه داشت که این اولین بار نیست که اخبار همکاری دوج کوین و اتریوم با یکدگیر را می‌شنویم. در سال 2021 و در ماه سپتامبر، بیلی مارکوس، خالق دوج در یک پست توییتری از احتمال راه اندازی این پل ارتباطی در زمان شکوفایی بازار NFT ها خبر داده بود. وی همچنین اشاره داشت که توسعه این پل به کاربردی بودن و افزایش تقاضا برای دوج کمک خواهد کرد.

گفتنی است که آغاز توسعه پل اتریوم-دوج کوین از سال 2021 نیست، بلکه از سال 2017 تاکنون توسعه این پل در جریان است. آزمایشگاه توسعه دهنده این پل گفت که این قابلیت به دلیل اهمیت زیاد به کاربران و جامعه دوج توسعه می‌یابد و به آنها اجازه می‌دهد تا به پروتکل های شبکه اتریوم دسترسی داشته باشند.

از نتایجی که می‌توان در پی راه اندازی این پل انتظار آنها را داشت، می‌توان به ادغام بازار NFT ها، تعامل با پروتکل های دیفای و همچنین ایجاد سازگاری با قراردادهای هوشمند در شبکه اشاره کرد. این پل که با نام wDoge bridge شناخته می‌شود، طراحی شبیه به WBTC دارد که از زمان حضورش تاکنون هک نشده است.

با در نظر گرفتن آن که پل اتریوم-دوج کوین تا پایان سال راه اندازی خواهد شد، سرمایه گذاران این میم کوین می‌توانند به راحتی و با پرداخت کارمزد ناچیزی توکن های خود را به WDOGE تغییر دهند. علاوه بر آن، پل ارتباطی مذکور باعث ایجاد شفافیت بیشتر با بنیاد دوج، بلوپپر و دیگر بدنه های حاکمیتی درگیر این موضوع خواهد شد.

مطلب مفید: NFT های ورزشی (Sports NFTs) چه هستند و چرا اینقدر محبوب شدند؟

وضعیت فعلی دوج کوین

در زمان نگارش این مطلب، دوج در محدوده 0.06 دلاری معامله می‌شود و این در حالی است که چندی پیش موفق شده بود با رالی صعودی به محدوده 0.1 دلاری برسد. همچنین نسبت به شبانه روز گذشته، قیمت دوج با کاهش 1.33 درصدی همراه بوده است. علیرغم اخبار منتشر شده، نمودار روزانه دوج با توجه به موقعیت قرارگیری RSI نشانه ای از صعود بیشتر به همراه ندارد. این شاخص زیر محدوده میانی قرار گرفته تا شاهد برتری فروشندگان و نبود تقاضای کافی برای حرکت صعودی باشیم.

نمودار قیمت دوج کوین
نمودار قیمت دوج کوین

علاوه بر آن، با توجه به کاهش 19 درصدی حجم تراکنش ها در دو روز گذشته می‌توان گفت که هنوز زمان حرکت صعودی دوج نشده است. بنابر داده های سانتیمنت، در زمان نگارش این مطلب، حجم معاملاتی دوج در محدوده 355.8 میلیون است. گفتنی است که با به روزرسانی مرج و پس از آن راه اندازی پل اتریوم-دوج کوین، می‌توانیم شاهد افزایش تقاضا و حرکت صعودی برای دوج باشیم.

حجم معاملات دوج
حجم معاملات دوج

برای اطلاع از آخرین اخبار ارز دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x