بری سیلبرت معتقد است بیت کوین در مسیر صد هزار دلاری شدن قرار دارد
0

بری سیلبرت معتقد است بیت کوین در مسیر صد هزار دلاری شدن قرار دارد

بازدید : 1347

فکت کوینز: بری سیلبرت، مدیرعامل گری اسکیل به تازگی در پیامی توییتری مسیر احتمالی بیت کوین را پیش‌بینی کرد. به عقیده وی، بیت کوین درنهایت به صد هزار دلار خواهد رسید و به شش‌رقمی خواهد شد.

پیش‌بینی بری سیلبرت در رابطه با بیت کوین

به گزارش یوتودی، در این توییت، سیلبرت سطح صد هزار دلاری را به یک آهن ربا برای بیت کوین تشبیه کرد. جالب است بدانید وی دو سال پیش در تاریخ 22 ژوئن سطح 20 هزار دلاری را برای بیت کوین آهنربا خوانده بود. در آن روز، بیت کوین با قیمت 4023 دلار معامله می‌شد و برای تحقق پیش‌بینی سیلبرت، ده ماه زمان نیاز بود.

بیت کوین در 14 آوریل امسال به اوج تاریخی 64863 دلاری رسید اما پس از آن با انتقادات گسترده‌ای از جانب ایلان ماسک روبه‌رو شد و با توقف پذیرش آن توسط تسلا سقوط کرد. سرکوب ماینرها توسط دولتمردان چینی نیز بر شدت این سقوط افزود به طوری که قیمت بیت کوین به زیر 30 هزار دلار کاهش پیدا کرد.

بیشتر بخوانید: ویتنام پیشتاز پذیرش ارزهای دیجیتال در جهان است؛ نتایج یک نظرسنجی می‌گوید

با این حال ورق برگشت و پادشاه توانست دیروز تا 48 هزار دلار افزایش یابد. اگرچه قیمت بیت کوین امروز اصلاح جزئی داشته اما همچنان در بازه زمانی یک ماهه خود، 36 درصد رشد کرده است.

سال گذشته بری سیلبرت مدعی شد که اکثر ارزهای دیجیتال شکست خواهند خورد اما بیت کوین همچنان به مسیر خود به عنوان پادشاه ارزهای دیجیتال ادامه خواهد داد.

پلن بی، تحلیلگر مطرح ارزهای دیجیتال و خالق مدل پیش‌بینی انباشت به جریان نیز نظر مشابهی با سیلبرت دارد. بر اساس پیش‌بینی وی، بیت کوین تا پایان سال جاری به صد هزار دلار خواهد رسید و حتی ممکن است از این سطح فراتر برود. وی در پادکستی عنوان کرد که بیت کوین از سطح فعلی خود به جهشی 2.5 برابری احتیاج دارد و پیش‌تر نیز صعودهایی بیشتر از این میزان را انجام داده است.

برای دیدن آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x