اتریوم 2.0 و قرارداد سپرده
0

اتریوم 2.0 و قرارداد سپرده

بازدید : 2174

بروزرسانی :اکتبر 21, 2020 @ 8:54 ق.ظ

به گفته شرکت کانسنسیس قرارداد سپرده اتریوم 2.0 در این هفته راه اندازی میشود

طبق پیش بینی یکی از توسعه دهندگان اتریوم 2.0 و قرارداد سپرده تا چند روز دیگر راه اندازی میشود. همچنین وی اذعان داشته است: سهام گذاری اتریوم 2.0 تا پایان سال 2020 میلادی استارت میخورد.

بن ادگینگتون (Ben Edgington) توسعه‌دهنده کانسنسیس طی اطلاعیه ای این خبر را منتشر کرد. طبق اطلاعیه: تا 6 الی 8 هفته آینده با راه‌اندازی بلاک چین Beacon اتریوم 2.0 رو به رو خواهیم بود.وی در پستی که از راه اندازی V1.0.0 خبر داد، از ویژگی آدرس قرارداد سپرده این پروتکل که در این هفته معرفی میشود هم سخن گفت.

با استفاده از قرارداد سپرده، ارسال اتر بین اتریوم Ethereum و اتریوم 2.0 امکانپذیر خواهد شد. این یکی از اندک آپدیت های باقیمانده ای است که برای سهولت در راه اندازی فاز صفر اتریوم 2.0 استفاده میشود.

طبق گفته ادگینگتون :

“به‌نظر من همه چیز برای راه اندازی مهیاست. اتریوم 2.0 و قرارداد سپرده در روزهای آینده و بلاک چین beacon بین ۶ الی 8 هفته آینده راه‌اندازی می‌شود. ”

با این وجود وی اعلام کرد این یادداشت تنها یک پیش بینی است .و تاکنون به رسمیت شناخته نشده است.لازم به ذکر است جهت تکمیل فاز صفر اتریوم 2.0، میبایست پس از راه اندازی این بلاک چین ،  500000 اتر (Ether ) سهام گذاری صورت گیرد.

این سهام گذاری باید یک هفته پس از راه اندازی این بلاک چین صورت گیرد. تا شبکه زمان کافی را برای آماده سازی خود داشته باشد.طبق ‌گفته ی ادگینتون، نسخه جدید اتریوم 2.0 و قرارداد سپرده قادر است شبکه اتریوم را در برابر حملات منع سرویس Denial of Service – مقاوم کند. همچنین قابلیت های زیاد این نسخه، پاسخگوی تأخیر پیدایشش خواهد بود. و در نهایت به‌طور موقت، کارمزدهای جریمه را نیز چهار برابر می‌کند.

نکته قابل توجه این است که بدلیل اختلالات گسترده ای که در شبکه آزمایشی اسپادینا و مدالا ( Spadina & Medalla )صورت گرفته است تصمیم گیری جدیدی مبنی بر افزایش جریمه ها در پایان سپتامبر اتخاذ شده است.

ادگینگتون افزایش کارمزد این شبکه را اقدامی موقت جهت اطمینان‌ بخشی به سهام‌گذاران در زمان بروز مشکلات توصیف می‌کند. با این وجود بر خلاف مشارکت کم در شبکه‌های آزمایشی، ادگینگتون به طوری جدی و مصمم بر این باور است،که بلاک چین اتریوم برای رسیدن به فاز صفر نسخه دوم خود آماده است.

اتریوم 2.0 و قرارداد سپرده

وی در آخر  خاطر نشان کرد:

“فکر می‌کنم کاربران دیگر از شبکه‌های آزمایشی خسته شده‌اند. وقت آن رسیده تا تکانی به خود بدهیم و هر چه زودتر فاز صفر را راه‌اندازی کنیم.”

این یادداشت بن ادگینگتون در حالی منتشر شده که هفته پیش شاهد آزمایش موفقیت‌آمیز شبکه زینکن -Zinken- بودیم. با این وجود آنتونی ساسانو-Anthony Sassano- توسعه‌دهنده معروف از این رویداد اتریوم 2.0 و قرارداد سپرده به ‌عنوان “دومین تمرین نهایی قبل از راه‌اندازی فاز صفر اتریوم 2.0 ” نام برده است.

مطلب مفید:راه اندازی اتریوم 2.0 در 1 دسامبر تأیید شد

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x