3 استراتژی معاملاتی که تریدرها می‌توانند در زمان به روزرسانی مرج از آنها استفاده کنند
0

3 استراتژی معاملاتی که تریدرها می‌توانند در زمان به روزرسانی مرج از آنها استفاده کنند

بازدید : 335

به روزرسانی مرج شبکه اتریوم بعد از مدت ها انتظار قرار است در تاریخ 15 و 16 سپتامبر سال جاری راه اندازی شود. از سال گذشته تاکنون، تریدرها و تحلیلگران مطرح بازار در حال گفت و گو درباره نتایج این به روزرسانی و همچنین استراتژی معاملاتی مناسب در زمان مرج بوده‌اند. در ادامه به بررسی 3 استراتژی معاملاتی می‌پردازیم که سرمایه گذاران و تریدرها می‌توانند پس از مرج از آن بهره مند شوند.

هولد کردن اتریوم برای دریافت توکن هارد فورک

اولین استراتژی معاملاتی بسیار ساده است. تریدرها می‌توانند به آسانی اتریوم را در بازار اسپات خریده و آن را در کیف پول های پلتفرم هایی که توکن های فورک شده را پشتیبانی می‌کنند، نگه داری کرده و منتظر توکن اثبات کار اتریوم بمانند. در سال 2017 و پس از هارد فورک بیت کوین به بیت کوین کش، هولدرهای بیت کوین مقدار برابری نسبت به بیت کوین های خود توکن BCH دریافت کردند.

توییت nadjritzcalod

اگر شاهد به وجود آمدن توکن های اثبات کار اتریوم توسط آن دسته از نهادهایی باشیم که مخالف مرج هستند، در این صورت یافتن یک صرافی که از این توکن ها پشتیبانی کند، مکان مناسبی برای فروش آنها و کسب سود است.

باید توجه داشت که احتمال آن وجود دارد که قیمت اتریوم اثبات کار در لحظه با افزایش یا کاهش همراه نشود. بسیاری از تحلیلگران درباره خطرات متمرکز در شبکه اثبات سهام اتریوم نگران هستند و در حالی که چنین چیزی دور از ذهن به نظر می‌رسد، یک فورک اثبات کار ایجاد شده توسط یک ماینر اتریوم می‌تواند با فرض علاقه مندی توسعه دهندگان و پروژه ها به ساخت برنامه های غیرمتمرکز در بلاک چین، به سرعت رشد کند.

خرید و فروش فیوچرز اتریوم

استراتژی معاملاتی دوم برای افرادی است که در رابطه با موفقیت مرج اتریوم کمی شک دارند. گفتنی است که بسیاری از افراد به موفقیت این به روزرسانی شک دارند و پس از آن که شاهد سقوط بیت کوین، ترا و پلتفرم های مختلف مانند سلسیوس و … بوده‌اند، باید به آنها حق داد تا درباره تغییرات بنیادی دومین دارایی بزرگ بازار اضطراب داشته باشند.

استراتژی هج کردن (Hedging) برای سرمایه گذارانی مناسب است که نسبت به مرج دیدی 50/50 دارند. به طور معمول، سرمایه گذاران به خرید اتریوم روی می‌آورند، اتفاقی که هولدرها به صورت طیبعی سال ها است که در حال انجام آن هستند و به خصوص بعد از رسیدن قیمت به کف 880 دلاری فعالیت خود را نیز کمی افزایش داده‌اند.

مطلب مفید: بهترین ماینر بیت کوین : 10 دستگاه برتر در سال 2022

همزمان با خرید اتریوم، باز کردن موقعیت معاملاتی فروش در قراردادهای فیوچرز و یا آپشن به سرمایه گذار اجازه می‌دهد تا در برابر زیان احتمالی در پی سقوط سنگین اتریوم از خود محافظت کند و با دریافت توکن های هارد فورک بتواند بعدا سود نیز کسب کند. امیدواری به کسب سود با توکن های اثبات کار اتریوم که هنوز تایید نشده است، می‌تواند تا حد زیادی باعث آرامش خاطر سرمایه گذاران شود.

نگه داری استیبل کوین و معامله با روند

برای برخی از سرمایه گذاران، ریسک معامله با مرج بیشتر از پاداش دریافتی و توکن های رایگان هارد فورک اثبات کار است و جزء اولویت های آنها نیست. برای این سرمایه گذاران بهترین استراتژی معاملاتی، هولد کردن استیبل کوین ها و معامله با روند تشکیل شده در اتریوم است. در این روش، تریدر معاملات روزانه ای را با شکست های صعودی و نزولی نمودار را باز خواهد کرد و از روند اتریوم در کوتاه مدت سود خود را خواهد گرفت.

بسیاری از تریدرها انتظار دارند که به روزرسانی مرج یک رویداد خرید با شایعات و فروش با اخبار اصلی باشد. سرمایه گذاران زیادی انتظار دارند که پس از تکمیل شدن این به روزرسانی شاهد سقوط قابل توجه قیمت اتریوم باشیم. اگر دیدگاه شما نسبت به مرج این چنین باشد، ساخت و اجرای یک استراتژی معاملاتی نسبتا کار آسانی است. علاوه بر آن، تریدرهای معتقد به اتریوم می‌توانند پس از تکمیل و در قیمت های پایین این توکن را خریداری کنند. همچنین اگر شاهد توکن های اثبات کار و حجم های معاملاتی بالای آنها در صرافی ها باشیم، بهره بردن از آنها نیز جزء گزینه های این تریدرها است.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارز دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

1
0
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x