3.64 درصد از کل عرضه بیت کوین در اختیار چهار کیف پول است
0

3.64 درصد از کل عرضه بیت کوین در اختیار چهار کیف پول است

بازدید : 1287

گزیده خبر:

جدیدترین داده های تحلیلی سنتیمنت نشان میدهد که 3.64 درصد از عرضه بیت کوین تنها در 4 کیف پول نگهداری میشود.

داده های جدیدی اخیرا توسط آژانس تجزیه و تحلیل محبوب سنتیمنت ارائه شده است. بر اساس آنها آدرس های برتر بیت کوین که از 10000 تا 100000 بیت کوین را در خود جای داده اند، صاحب 3.64 درصد از کل عرضه BTC هستند.

تحلیل های اخیر سنتیمنت

وب سایت Bitinfocharts میگوید که فقط چهار کیف پول به این اندازه وجود دارد. توییت تیم Santiment نشان میدهد که این کیف پول ها هنوز در بالاترین سطح 27 ماهه هستند. در این بین، این کیف پول ها حاوی 10.91 درصد از کل عرضه BTC هستند.

به گزارش U.today ، هشتاد آدرس وجود دارد که این تعداد کوین را در خود جای داده اند. سنتیمنت می گوید که در حال حاضر این آدرس ها در پایین ترین نرخ خود هستند.

مطلب مفید: ماشین حساب سود استخراج

آدرسهای برتر بیت کوین با 100000+ دلار BTC دارای 3.64٪ از عرضه کل این دارایی برتر هستند. آنها اساساً هنوز در اوج های 27 ماهه قرار دارند. در همین حال 10،000 تا 100،000 آدرس BTC در پایین ترین سطح با 10.91٪ نگهداری میشوند.

آدرس های بزرگ بیت کوین
آدرس های بزرگ بیت کوین

چندی پیش سنتیمنت، گزاش کرده بود فعالیت نهنگ های بیت کوین افزایش یافته است. این دسته از سرمایه‌گذاران با خرید 60 هزار واحدی در یک روز، بیشترین انباشت روزانه در سال 2021 را به ثبت رساندند.

در این آمار، تنها نهنگ هایی با صد تا ده هزار واحد بیت کوین بررسی ‌شدند. طبق آمار سنتیمنت، این آدرس‌ها در شرایط کنونی با صد هزار واحد افزایش نسبت به یک ماه و نیم گذشته، بیش از 9.12 میلیون واحد بیت کوین در اختیار خود دارند.

اخیرا این تحلیلگر معروف داده هایی را نیز در مورد وضعیت خروج بیت کوین و اتریوم از صرافی ها منتشر کرده بود. 

طبق گزارش سنتیمنت ، سرمایه گذاران در حال انتقال BTC خود به کیف پول های سرد برای نگهداری طولانی مدت هستند. طبق توئیت اخیر Santiment، مقادیر زیادی از Ether نیز از صرافی ها خارج شده است.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x