4 درصد از آمریکایی ها شغل خود را پس از کسب سود از بازار رمزارز رها کرده اند
0

4 درصد از آمریکایی ها شغل خود را پس از کسب سود از بازار رمزارز رها کرده اند

بازدید : 283

فکت کوینز: داده های شرکت تحقیقاتی سیویک ساینس نشان می دهد تقریباً 4 درصد از آمریکایی ها در طول 12 ماه اخیر از شغل خود استعفا داده اند چراکه به نظر می رسد از سرمایه گذاری در بازار رمزارز سود کافی به دست آورده اند. نکته قابل توجه این است که اکثریت این افراد، کارگرانی کم درآمد با حقوقی سالانه کمتر از 50000 دلار بوده اند.

ماشین حساب ارز دیجیتال

بازار رمزارز دلیلی برای کارنکردن به آمریکایی ها داد

بر اساس نظرسنجی شرکت سیویک ساینس، 7 درصد از شرکت کنندگان فردی را می شناسند که به واسطه سود کافی در بازار ارزهای دیجیتال، شغل خود را رها کرده اند.

اگر دقیق‌تر نگاه کنیم، بخش بزرگی از افرادی که این تصمیم را می گیرند درآمد پایینی دارند. 64 درصد از این افراد در سال بیش از 50000 دلار دریافت نمی کنند. در سمت مقابل، تنها 8 درصد از افرادی که بیش از 150000 دلار درآمد دارند از شغل خود استعفا داده اند.

مارک کوبان، کارآفرین میلیاردر آمریکایی نتایج این بررسی آماری را در حساب توییتری خود به اشتراک گذاشت و در توضیح آن نوشت که ممکن این این درصد، به دلیل رالی اخیر اکثر ارزهای دیجیتال افزایش یابد.

بیشتر بخوانید: نظرسنجی توییتری ایلان ماسک درباره فروش 10 درصد سهام تسلا

این بررسی آماری همچنین نشان داد که معامله گرن فعال یا افرادی که گاه به گاه در بازار بورس سرمایه گذاری می کنند به طور قابل توجهی به میزان بیشتری در بازار دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند.

سیویک ساینس در این نظرسنجی از سرمایه گذاران رمزارز دلیل ورود آنها به این حوزه را پرسید. 28 درصد از پاسخ دهندگان سرمایه گذاری و رشد بلندمدت را به عنوان دلیل اصلی عنوان کردند در حالی که 23 درصد اذعان داشتند که به دنبال کسب سود کوتاه مدت هستند. از دیگر دلایل عمده سرمایه گذاران می توان به استقلال از دخالت دولت و حفاظت در برابر شرایط نامطلوب اقتصادی به ترتیب با 12 و 11 درصد اشاره کرد.

جای تعجب نیست که گروه‌های سنتی جوان‌تر دید بازتری نسبت به پذیرش بیت کوین و آلت کوین‌ها داشته باشند. 36 درصد افراد زیر 35 سال عنوان کردند که انتظار دارند سرمایه گذاری گذاری در ارزهای دیجیتال آنها را از والدینشان ثروتمندتر کند. این رقم در مورد افراد بالای 55 سال 6 درصد است.

جوانان آمریکایی و رویکرد آنها به رمزارز

بر اساس نظرسنجی دیگری، حدود 40 درصد از آمریکایی های زیر 29 سال هنگام سرمایه گذاری در بازار رمزارز احساس اعتماد به نفس می کنند. در عین حال، افراد مسن تقریباً هیچ تمایلی برای ورود به این بازار ندارند.

میلنیال که به اختصار به افراد بین 25 تا 39 سال گفته می شود، به ویژه آنهایی که میلیونر هستند، فعال‌ترین گروهی هستند که با دارایی های دیجیتال سروکار دارند. 50 درصد از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که حداقل یک چهارم پورتفولیو خود را به ارزهای دیجیتال اختصاص داده اند. علاوه بر این، 30 درصد آنها اعلام کردند بیش از نیمی از سبد سرمایه گذاری خود را به رمزارزها اختصاص داده اند.

جورج والپر، مدیرعامل شرکت اسپکترم گروپ در رابطه با دلیل اینکه نسل جوان بازار ارزهای دیجیتال را وسوسه انگیز می داند می گوید:

«سرمایه‌گذاران جوان در اوایل زمانی که این حوزه آنقدر شناخته شده نبود، به آن پرداختند. آنها از نظر فکری بیشتر با این ایده درگیر بودند، اگرچه این ایده جدید بود.»

سرمایه‌گذاران قدیمی‌تر و افراد مسن در درک مسائل قانونی مربوط به سرمایه گذاری در بازار رمزارز مشکل دارند. به عقیده والپر، به این ترتیب، آنها از درک بیشتر عقب‌تر هستند.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

منبع cryptopotato

0
0
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x