افزایش قیمت دوباره بیتکوین
0

افزایش قیمت دوباره بیتکوین

بازدید : 1459

افزایش قیمت دوباره ی بیتکوین

گزیده خبر:

  • یک ماه پس از رکوردشکنی های قبلی ، بیتکوین دوباره اوج گرفت و به قله قیمتی جدیدی رسید.
  • دقیقاً یک ماه طول کشید تا بیتکوین به اوج جدیدی برسد. قیمت این رمزارز اصلی در bitstamp ،به بیش از 62،000 دلار افزایش یافته.

رکورد های جدید بیتکوین

بالاترین رقم قبلی برای قیمت بیت کوین در تاریخ 13 مارس معادل 61،781 دلار بود. اما دیروز این رمزارز پیشرو بازار اوج قبلی خود را پشت سر گذاشت و قله های جدیدی را فتح کرد. با توجه به نمودار شعمی یک ساعته ، BTC برای ثبت قیمت جدید از مرز 62،000 دلار گذشته است.

بیت کوین برای گذر از سطح قدرتمند 60،000 دلاری با تلاش های ناموفق بسیاری روبرو بود. اما سرانجام گاوها موفق شدند  بر خرس ها غالب شوند و به رکورد قیمتی جدیدی دست پیدا کنند. بر اساس داده های Bybt ، در 24 ساعت گذشته مقدار نقدینگی این صرافی به 900 میلیون دلار رسیده است.

حجم عمده ای از مقادیر نقدینگی را موقیت های short، تشکیل داده اند. روز گذشته حدود 60٪ از نقدینگی مربوط به این گروه بود. 60 درصد از کل حجم نقدینگی در صرافی Binance صورت گرفت، و پس از آن به ترتیب صرافی های Huobi ، Bybit و OKEx، قرار دارند.

بزرگترین سفارش مربوط به قراردادهای دائمی BTC، در صرافی Bitmex، ارزشی بالغ بر 10 میلیون دلار داشت. این سفارش سبب شد فقط در یک ساعت شاهد نقد شدن 175 میلیون دلار باشیم.

——————-

پوزیشن short : زمانی که تریدرها بدون داشتن یک دارایی بر روی عملکرد آن شرط ببندند و از پیش‌بینی خود سود کسب کنند.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x