تحلیل و پیش بینی قیمت رمزارز کاردانو (ADA) ۶ خرداد

بازدید : 3523

قیمت کاردانو در حال حاضر یک عقب نشینی جزئی را تجربه می کند که آن را می تواند به یک منطقه حمایتی حیاتی برساند. اگر خریداران در این سطح دست به خرید بزنند، ADA به سطوح قبل از سقوط سوق داده خواهد شد.

کاردانو به دنبال سقفی بالاتر

قیمت کاردانو ما بین 25 تا 26 ماه مه حدود 26 درصد افزایش یافته است. اما به نظر می رسد که جنبشی که در حال حاضر آن را به سمت بالا سوق می دهد با رسیدن به 1.833 دلار در حال محو شدن باشد. این مقاومت تقریباً چهار بار در کمتر از سه هفته گذشته از صعود بیشتر جلوگیری کرده است.

بنابراین به نظر می رسد که تلاش اخیر کاردانو که با نام قاتل اتریوم نیز شناخته می شود، برای عبور از این سد قیمتی با شکست مواجه شده باشد. علاوه بر این، با ادامه برداشت سود سرمایه گذاران در حوالی این مقاومت، احتمالاً شاهد اصلاح 15 درصدی قیمت و کاهش به منطقه تقاضا یعنی 1.488 تا 1.566 دلار خواهیم بود.

سرمایه گذاران می توانند انتظار احیای روند صعودی را در این منطقه داشت باشند. جهش سریع از این منطقه حمایتی که به شکستن مقاومت 1.833 دلاری منجر شود، می تواند کاردانو را تا 2.193 دلار به عنوان هدف اول سرمایه گذاران بالا ببرد.

پس از آن، قیمت احتمالاً تثبیت خواهد شد یا با اصلاخ قیمت کوچکی را تجربه خواهد کرد.

به دنبال آن، در صورت تداوم فشار خرید، شانس بسیار زیادی وجود دارد که کاردانو بار دیگر از 2.30 دلار عبور کند و اوج 2.47 دلاری خود را دوباره به دست آورد.

اگرچه بعید به نظر می رسد، اما شکست منطقه حمایتی 1.488 دلاری تا 1.566 دلاری، می تواند میخی بر تابوت گاوهای بازار بزند. اگر چنین سناریویی محقق شود، قیمت کاردانو احتمالاً با کاهشی یازده درصدی به 1.322 دلار خواهد رسید.

ada chart

این تحلیل صرفاْ ترجمه‌ای از وب‌سایت fxstreet است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید نیست. سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x