پروژه ایوموس برای کاربران کازماس و اتریوم ایردراپ راه اندازی می‌کند
0

پروژه ایوموس برای کاربران کازماس و اتریوم ایردراپ راه اندازی می‌کند

بازدید : 592

فکت کوینز: به گفته فدریکو کولمر، هم‌بنیانگذار پروژه ایوموس (Evmos)، این پروژه  مبتنی بر شبکه کازماس برنامه دارد تا در تاریخ 15 فوریه، ایردراپ توکن بومی خود را برای کاربران راه اندازی کند. ایوموس پروژه ای با هدف اتصال دو اکوسیستم کازماس و اتریوم است. کازماس شبکه ای از بلاک چین ها است که طراحی شده تا از طریق آن شاهد ارسال توکن ها میان شبکه ها باشیم. در حالی که بلاک چین های کازماس به صورت عادی با اتریوم سازگار نیستند، ایوموس قصد دارد تا ویژگی را فراهم نماید.

ایردراپ ایوموس که در تاریخ 15 دسامبر 2021، راه اندازی آن اعلام شد، به کاربران اتریوم، کازماس و بلاک چین های بر بستر آن پاداش می‌دهد. کولمر در این باره بیان داشت که قصد ما از پاداش دادن به کاربران اتریوم پذیرش بیشتر این شبکه در اکوسیستم کازماس است. ایوموس در حقیقت دروازه کازماس خواهد بود.

بر بستر اتریوم، کاربرانی پاداش را دریافت خواهند کرد که از برنامه های محبوب و معروف این شبکه مانند یونی سواپ، کامپاند و آووی استفاده کرده باشند. گفتنی است که حتی در صورت انجام مبادلات از طریق کیف پول متامسک نیز واجد شرایط برای دریافت توکن های ایوموس خواهید بود. به گفته کولمر، ایردراپ پیش رو به کاربرانی که در حملات هکری دارایی های خود را از دست دادند نیز تعلق می‌گیرد.

مطلب مفید: بلاک چین ترا (Terra Blockchain) چیست و چه می‌کند؟

در بستر کازماس نیز، کاربران کازماس هاب و آزموسیس واجد شرایط دریافت ایردراپ ایوموس خواهند بود. در صورت استیک کردن توکن های بومی هر بلاک چین یا تامین نقدینگی برای صرافی های غیر متمرکز و … نیز کاربران قابلیت دریافت ایردراپ را خواهند داشت.

گفتنی است که این ایردراپ مانند نمونه های قبلی که شاهد آنها بوده‌ایم، نیست. کاربران برای دریافت سهم خود باید در بلاک چین فعالیت داشته باشند. هر کاربر باید 4 ماموریت را پشت سر بگذارد که انجام هر کدام 25 % از توکن ها را آزاد می‌کند. این ماموریت ها شامل استیکینگ، رای گیری حاکمیتی و ارسال توکن ها در اکوسیستم کازماس می‌شود.

شایان ذکر است که ایوموس در حال راه اندازی سیستمی است که از طریق آن کاربران متوجه خواهند شد که واجد شرایط برای دریافت ایردراپ این پروژه هستند یا خیر.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x