کیف پول 9 ساله بیت کوین از خواب بیدار شد
0

کیف پول 9 ساله بیت کوین از خواب بیدار شد

بازدید : 1400

فکت کوینز: کیف پولی که عملاً در 9 سال اخیر غیرفعال بود و هیچ تراکنشی نداشت، ساعاتی پیش مجدداً فعال شد و صاحب آن، تمامی 616 واحد بیت کوین خود را به کیف پول دیگری منتقل کرد. جالب است بدانید این کیف پول 9 ساله بیت کوین، اکنون 29.4 میلیون دلار ارزش دارد.

بیشتر بخوانید: مصرف انرژی بیت کوین از ابتدای سال تا بدین جای بیش از کل مصرف سال 2020

فعال شدن کیف پول 9 ساله بیت کوین

به گزارش دیکریپت، آخرین تراکنش این کیف پول به ده دسامبر سال 2012 برمی‌گردد که در آن، 616.2004 واحد بیت کوین به آن منتقل شده است. جالب است بدانید در آن زمان قیمت بیت کوین 13.30 دلار بوده و این سرمایه‌گذاری تنها 8195 دلار هزینه داشته است. با این حال، 9 سال بعد و با قیمت 47 هزار دلاری فعلی، کیف پول 9 ساله بیت کوین 29.4 میلیون دلار ارزش دارد.

در سال 2021 اخبار زیادی مبنی بر فعال شدن کیف پول های قدیمی بیت کوین مطرح شده است. برای مثال، در اوایل تابستان، کیف پولی حاوی 791 واحد بیت کوین از دوران ساتوشی ناکاموتو مجدداً فعال شد. جالب است بدانید این کیف پول پس از ناپدید شدن ساتوشی ناکاموتو ایجاد شده بود و دوباره پس از خوابی 9 ساله بیدار شد.

سال گذشته نیز کیف پولی که بیت کوین آن به یک ماه پس از استخراج اولین بلاک برمی‌گشت مجدداً فعال شد و دارایی‌های خود را به ارزش 500 هزار دلار به فروش رساند. بسیاری در آن زمان گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر ارتباط صاحب این کیف پول با ساتوشی ناکاموتو، خالق ناشناس بیت کوین مطرح کردند.

شاید یک دهه پیش، تریدرهای ارز دیجیتال و خریداران بیت کوین، چنین آینده درخشانی را برای این ارز تصور نمی‌کردند و تنها برای کسب سود از نوسانات این ارز دیجیتال، آن را معامله می‌کردند. با این حال، افرادی که در آن سال‌ها بیت کوین خریداری کرده و آن را به فروش نرساندند، اکنون کیف پول‌هایی میلیون دلاری دارند و نهنگ این ارز محسوب می‌شوند.

در گذشته، انتقال مقدار قابل توجهی بیت کوین از کیف پول‌های قدیمی توسط ماینرها باعث ایجاد نوسان در نرخ قیمت صرافی‌ها می‌شد. باید دید بیداری کیف پول 9 ساله بیت کوین از خواب چه تأثیری روی قیمت می‌گذارد.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x