پلن بی: روند قیمت BTC در ماه های آینده برای رسیدن به 100000 دلار حیاتی است
0

پلن بی: روند قیمت BTC در ماه های آینده برای رسیدن به 100000 دلار حیاتی است

بازدید : 1877

فکت کوینز: بسته به روش استفاده شده، پیش بینی قیمت بیت کوین بسیار متفاوت است. اما پلن بی خالق اندیکاتور stock-to-flow از هدف 100000 دلاری حمایت میکند.

بیت کوین (BTC) میتواند تا کریسمس به 100،000 یا حتی 30،000 دلار برسد. اما یکی از مشهورترین تحلیلگران آن بر روی قیمت بیشتر شرط می‌بندد. PlanB، خالق مدل انباشت به جریان، ادامه داشتن روند نزولی را بعید می داند.

پیش بینی پلن بی

با رسیدن قیمت BTC/USD به 47،000 دلار در این هفته، پلن بی دلایل زیادی برای اطمینان به خود دارد. پیش بینی اخیر وی در مورد کندل ماهانه ماه آگوست دقیقاً با قیمت های فعلی مطابقت دارد. اگر پیش بینی او در مورد چهار ماه باقی مانده به همان اندازه دقیق باشد، بیت کوین می تواند 2021 را با 135000 دلار به پایان برساند.

اولین دیدگاه مدل انباشت به جریان رسیدن به قیمت 100000 دلار را پیش ببنی میکند. این پیش بینی هنوز رد نشده و جایگزین های بهتری نیز برای آن وجود ندارد، در نتیجه پلن بی به گفته خود پایبند است.

یکی از این مدل های جایگزین، که بعید به نظر میرسد محقق شود، نمودار لگاریتمی کاهش بازده است که توسط Trololo کاربر انجمن Bitcointalk در سال 2014 تهیه شده است. این مدل رسیدن به قیمت 30،000 دلار را در پایان امسال پیش بینی میکند، چیزی که PlanB معتقد است احتمال وقوع آن کم است. PlanB اظهار دارد که ماه های آینده کلیدی هستند و سرنوشت قیمت رمزارز پیشرو را مشخص میکنند.

بیشتر بخوانید: قیمت لحظه ای شیبا – تحلیل شیبا تاریخ 6 شهریور 1400

پلن بی
نمودار مقایسه ای بیت کوین

همانطور که کوین تلگراف گزارش داده، تجزیه و تحلیل قیمت در بازه کوتاه مدت دقیق نبوده است. علی رغم اینکه دسترسی به سطح حمایت 50،000 دلار ناممکن به نظر می رسد، نظرات در مورد تأثیر احتمالی اجلاس سالانه Jackson Hole فدرال رزرو ایالات متحده که به زودی آغاز میشود، متفاوت است.

داده ها نشان میدهد تا قبل از پایان سال شاهد آغاز یک روند صعودی خواهیم بود. ما میتوانیم شاهد روندی باشیم که در سالهای گذشته به خصوص سال 2013 رخ داد باشیم.


جهت اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با تیم فکت کوینز همراه باشید:

بیشتر بخوانید: قیمت لحظه ای ماتیک-تحلیل ماتیک تاریخ 6 شهریور 1400

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x