گروه انانیموس ارز دیجیتال جدیدی برای مقابله با ایلان ماسک ساخت

بازدید : 2066

ارز جدید “Anon Inu”

گروه انانیموس ویدیوی جدیدی منتشر کرده است که در آن ارز دیجیتال خود با نام “Anon Inu” را معرفی کرده است.

 این گروه به خاطر حملات سایبری خود به Hükümedollarsere و şirkedollarsereAnonymous معروف هستند. هدف از ساخت این توکن مبارزه با مدیر عامل شرکت تسلا، ایلان ماسک، در “جنگ میم” و مبارزه با  چین “در جنگ کریپتو” است.

ما باور داریم که ارز دیجیتال تازه شروع شده است. و به همین دلیل ما Anon Inu را راه‌ اندازی کردیم. این توکن رمز جدید جامعه DeFi با برنامه‌های مختلف داخلی است.

با توجه به ماهیت غیرمتمرکز گروه هک انانیموس، مشخص نیست که آیا در واقع به بهانه‌های مشکوک گفته شده توکن جدیدی را راه اندازی می‌کنند یا خیر.

همانطور که توسط در خبر ایلان ماسک، نابغه دیوانه یا میلیارد فاسد؟ +ویدئو گزارش کردیم. گروه انانیموس از طریق همین کانال اعلام کرده بود که به دنبال نابودی زندگی‌هایی که با توئیت‌های ایلان ماسک نابود شد. به دنبال ایلان ماسک خواهد رفت.

در روز 5 ژوئن (15 خرداد) ویدئویی منتشر شده بود که ایلان ماسک را خطاب قرار می‌داد. این ویدئو ادعا میکرد از طرف گروه هکر انانیموس است. با اشاره به لیست طویلی از اقدامات مخربی که کمپانی تسلا و شخص ایلان ماسک تاکنون انجام داده است، ماسک را يك “ميلياردر فاسد” نامید.

اما از آنجایی که این پیام توسط اکانت رسمی گروه آنانیموس منتشر نشده بود. بسیاری از کاربران از این گروه خواستند تا صحت این پیام را تایید یا تکذیب کند. اکانت توییتر آنانیموس در پاسخ به یکی از کاربران، طی توییتی اعلام کرد که این ویدیو از جانب آنها منتشر نشده است.

در حال حاضر نمی‌توان مطمئن بود که این پیام از گروه انانیموس منتشر شده. و آیا خرید این توکن امن است یا نه. باید دید واکنش‌ توئیتر این گروه به این پیام چه خواهد بود.

 

1
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x