آنتونی اسکاراموچی: مسیر صعود بیت کوین طی 24 ماه آینده شگفت‌زده خواهیم شد
0

آنتونی اسکاراموچی: مسیر صعود بیت کوین طی 24 ماه آینده شگفت‌زده خواهیم شد

بازدید : 1248

گزیده خبر:

آنتونی اسکاراموچی، بنیان‌گذار اسکای بریج کپیتال از کاهش اخیر قیمت بیت کوین (BTC) متحیر نیست. درست برعکس، وی معتقد است که بیت کوین صعود و در 24 ماه آینده اوج‌های جدیدی را ثبت خواهد کرد.

بیت کوین دوباره صعود خواهد کرد

به گزارش کریپتوپوتیتو، آنتونی اسکاراموچی سرمایه‌گذار آمریکایی در مصاحبه اخیر خود با CNBC به طرفداران پادشاه ارزهای دیجیتال اطمینان داد که این ارز بر نوسانات نزولی فعلی خود غلبه خواهد کرد. وی خاطرنشان کرد که عملکرد بیت کوین در سال 2021، با وجود ده درصد رشد همچنان چشمگیر است.

مدیرعامل اسکای بریج در این مصاحبه به مقایسه بیت کوین و آمازون پرداخت. در اواخر قرن بیست، غول تجارت الکترونیکی چندملیتی در مراحل ابتدایی رشد خود قرار داشت و قیمت سهام آن بسیار بی‌ثبات بود. بااین‌حال، سرمایه‌گذاری در آن زمان امروز دستاوردهای بزرگی را به ارمغان می‌آورد.

وی دراین‌باره گفت:

اگر به عرضه اولیه سال 1997 آمازون برمی‌گشتید و ده هزار دلار سرمایه‌گذاری می‌کردید اکنون 24 میلیون دلار سرمایه داشتید.

به عقیده اسکاراموچی، سرمایه‌گذارانی که بیت کوین خود را حفظ می‌کنند، در آینده‌ای نزدیک از آن بهره‌مند خواهند شد. وی پیش‌بینی می‌کند که با صعود بیت کوین، قیمت این ارز در آینده به‌طور قابل‌توجهی افزایش یابد.

وی افزود:

من اطمینان دارم که یک یا دو سال بعد اینجا خواهیم نشست و در رابطه با این نوسان صحبت خواهیم کرد. اما همچنین از مسیر صعودی بیت کوین طی 24 ماه آینده شگفت‌زده خواهیم شد.

اسکاراموچی؛ طرفدار بی‌قیدوشرط بیت کوین

در طول کاهش شدید قیمت بیت کوین در ماه مه، اکثر کارشناسان سناریوهایی نزولی را برای بیت کوین پیش‌بینی کردند. بااین‌حال، بنیان‌گذار اسکای بریج موضع خود را تغییر نداد و همچنان بر صعود بیت کوین استوار مانده است. به عقیده اسکاراموچی، چرخه صعودی بیت کوین در سال 2021 به‌طور کامل متوقف نشده و در اواخر سال از سر گرفته خواهد شد.

برخلاف انتقادات از مصرف انرژی بیت کوین و اثرات سوء زیست‌محیطی، وی خاطرنشان کرد که ورود کربن از استخراج بیت کوین تنها 0.13 درصد است. علاوه بر این، مقدار قابل‌توجهی انرژی از منابع تجدیدپذیر تأمین می‌شود.

اخیراً تروی گایسکی، مدیر ارشد سرمایه‌گذاری اسکای بریج نیز حمایت خود را از بیت کوین اعلام کرد. به گفته وی، بیت کوین سرمایه‌گذاری بهتری نسبت به طلاست.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x