نهنگ های بیت کوین همچنان در پی سود بیشتر؛ 45 هزار دلار کافی نیست
0

نهنگ های بیت کوین همچنان در پی سود بیشتر؛ 45 هزار دلار کافی نیست

بازدید : 1310

فکت کوینز: بر اساس داده‌های شرکت تجزیه و تحلیل سنتیمنت، سود کنونی نهنگ های بیت کوین در سطح 45 هزار دلار همچنان نتوانسته این دسته از سرمایه‌گذاران را به سمت فروش دارایی‌هایشان سوق دهد چرا که به نظر می‌رسد صعود ادامه داشته باشد.

نهنگ های بیت کوین به سود فعلی قانع نیستند

به گزارش دیلی هودل و با استناد به داده‌های سنتیمنت، نهنگ هایی با 100 تا 10 هزار واحد بیت کوین در زمان کنونی 9.28 میلیون واحد بیت کوین در اختیار دارند. این رقم حدود 44 درصد از کل عرضه بیت کوین را شامل می‌شود که به اوج 28 ژوئیه رسیده است.

سنتیمنت در این رابطه نوشت:

«آدرس‌های میلیونری که بین صد تا ده هزار واحد بیت کوین دارند هیچ تمایلی به سیو سود و فروش در طول چند هفته گذشته نداشته‌اند. این هولدرها در مجموع 9.23 میلیون واحد بیت کوین دارند که با رکورد 28 ژوئیه مطابق است.»

سنتیمنت در ادامه با اشاره به روند قیمتی معکوس طلا و بیت کوین در روزهای اخیر نوشت:

«سرمایه‌گذاران بیت کوین و طلا در هفته کنونی عملکردهای کاملاً متفاوتی را از این دو کلاس مالی مشاهده کردند. با افزایش قیمت بیت کوین به بیش از 43 هزار دلار، طلا بیشترین میزان افت را از اواسط ماه ژوئن تجربه کرد. این دو دارایی برعکس هم رفتار می‌کنند.»

بیشتر بخوانید: هفته خوب دوج کوین و شیبا اینو؛ آیا بازار میم کوین‌ها جان تازه‌ای گرفته است؟

به گفته شرکت سنتیمنت، شاخص دیگری وجود دارد که از افزایش قیمت احتمالی و ادامه رالی کنونی حمایت می‌کند. تعداد آدرس‌های فعال روزانه در شبکه بیت کوین به عقیده این شرکت تجزیه و تحلیل علامتی مهم برای احیای مجدد بیت کوین است.

سنتیمنت در این رابطه نوشت:

«بازگشت مجدد بیت کوین به 45 هزار دلار برای اولین بار از اواسط ماه مه مطمئناً چیزی است که باید آن را جشن گرفت. با این حال، فعالیت آدرس‌های روزانه را از نزدیک مشاهده کنید چراکه افزایش به بالاتر از یک‌میلیون در روز کلیدی برای ازسرگیری روند صعودی خواهد بود.»

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x