اکسی اینفینیتی سیاستی اصلاحی را برای کارمزدهای شبکه رونین اعمال می‌کند
0

اکسی اینفینیتی سیاستی اصلاحی را برای کارمزدهای شبکه رونین اعمال می‌کند

بازدید : 1482

فکت کوینز: بلاک چین گیمینگ بزرگ اکسی اینفینیتی به منظور مقیاس پذیر و کاربردی نگه داشتن زنجیره جانبی خود، رونین، یک سیاست اصلاحی برای کارمزدهای این شبکه معرفی کرده است. بنابر اعلامیه رسمی تیم اکسی اینفینیتی در شبکه های مجازی، از تاریخ 29 مارس 2022، تراکنش های رایگان در شبکه رونین محدود خواهد شد.

سیاست اصلاح کارمزدها در شبکه رونین

تیم توسعه اکسی بیان داشته است که تراکنش های رایگان امری ضروری برای راه اندازی شبکه رونین و توکن بومی آن RON بوده است، با این حال گس رایگان RPC فضای محدودی دارد. به منظور تضمین رشد با ثبات شبکه رونین، محدودیت های جدیدی تعریف شده است. کاربران این شبکه باید برای انجام دو تراکنش رایگان در ماه یک اکسی مئو (MEO) را حداقل 30 روز نگه دارند. نگه داشتن اکسی های جادویی، به صاحبانشان اجازه انجام 80 تراکنش رایگان در ماه را می‌دهند. با نگه داشتن زمین های جادویی تعداد تراکنش ها به 160 عدد نیز می‌رسد.

مطلب مفید: پروتکل نیر (Near Protocol) در چه مسیری است؟

هر حساب کاربری بر اساس ارزش NFT هایی که نگه داری می‌کند، تراکنش رایگان دریافت می‌کند. برای دریافت تراکنش به صورت پاداش، حساب کاربری باید NFT ها یا زمین ها را یک ماه کامل نگه داری کند. زمانی که تراکنش های یک حساب تمام می‌شود، کاربر شبکه رونین باید از طریق یک حساب جدید و با استفاده از صرافی غیرمتمرکز کاتانا توکن خریداری کند و این توکن ها را به حساب اصلی خود انتقال دهد.

شبکه رونین در حقیقت یک بلاک چین هدف مند برای اکوسیستم اکسی اینفینیتی است. در حال حاضر نیز میزبان سه پروتکل اکسی اینفینیتی، بازار داخل این بازی برای دارایی های مختلف و همچنین صرافی غیرمتمرکز رمز ارزی کاتانا است. گفتنی است که مشارکت کنندگان در شبکه می‌توانند توکن های RON را استیک کنند و بدین ترتیب در دوره های مشخص پاداش دریافت کنند.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x