رشد 40 درصدی قیمت اکسی اینفینیتی و فاصله گرفتن از سقوط اقتصادی احتمالی
0

رشد 40 درصدی قیمت اکسی اینفینیتی و فاصله گرفتن از سقوط اقتصادی احتمالی

بازدید : 1521

فکت کوینز: قیمت اکسی اینفینیتی در سه روز اخیر با رشد تقریبا 40 درصدی همراه شد و به 65 دلار رسید. به نظر می‌رسد دلیل رشد توکن آن معرفی ساختار پاداش دهی جدید بازی اکسی اینفینیتی برای مسابقات بازیکنان در برابر یکدیگر باشد. این بازی مبتنی بر بلاک چین، جدول برترین های خود را تا 300 هزار و توکن های پاداشی خود را نیز از 3000 به 117676 توکن AXS برای فصل بعدی بازی افزایش داد.

در پی این اقدام اکسی اینیفینیتی بیان داشت که ساختار جدید باعث ایجاد حس رقابتی بسیار شدیدتری و همچنین تقاضای بیشتری در اکوسیستم این بازی خواهد شد. همچنین بر اساس این ساختار فصل آینده بازی شاهد استخر پاداشی به ارزش تقریبی 6 میلیون دلار نیز خواهد بود.

نمودار اکسیAXS به عنوان توکن حاکمیتی پروتکل اکسی اینیفینیتی ایفای نقش می‌کند. علاوه بر آن ارز قانونی برای NFT های درون بازی با نام Axies نیز هست. بازیکنان از این توکن استفاده می‌کنند تا با NFT های از قبل موجود، Axies های جدیدی تولید کنند. با این حال اکوسیستم اکسی اینیفینیتی از ساختار دو توکنی استفاده می‌کند. توکن دیگر این مجموعه SLP است.

این توکن به افرادی پاداش داده می‌شود که در بخش ماجراجویی بازی مراحل را سپری می‌کنند. لازم به ذکر است که بازیکنان از طریق مبارزه در بخش مبازرات بازی اکسی اینیفینیتی نیز می‌توانند توکن های SLP را دریافت کنند. گفتنی است که اکسی بخش جست و جوها و ماجراجویی بازی را حذف کرده تا از این پس تنها از بخش مبارزات بازیکنان بتوانند SLP دریافت کنند. انتظار می‌رود چنین اقدامی باعث کاهش 56 درصدی موجودی روازنه SLP شود.

مطلب مفید: پروتکل میکر چیست؟ با این پروتکل و توکن بومی آن بیشتر آشنا شوید

رخ دادن چنین اتفاقی حیاتی است چرا که بازیکنان با سوزاندن توکن های SLP قادر خواهند بود Axies های جدید را تولید کنند. اخیرا تیم اکسی اینیفینیتی توکن های SLP بیشتری را برای پاداش دادن به بازیکنان و نه سوزاندن آنها تولید کرد. این اقدام متاسفانه منجر به ایجاد تورم در SLP و در نتیجه سقوط قیمت آن از 0.40 دلار به 0.008 دلار در فوریه امسال شد.

slpبدین ترتیب اکسی اینیفینیتی تصمیم گرفت مسیرهای تولیدی SLP را حذف کند. تیم این پروتکل بیان داشت که قسمت ماجراجویی بازی باعث می‌شد تا بازیکنان هر روز بازی کنند اما منجر به ایجاد موجودی 45 میلیون SLP در اقتصاد اکسی اینیفینیتی نیز شده بود. در صورت ادامه یافتن چنین چیزی، اکسی در معرض سقوط اقتصادی قرار می‌گرفت.

اکنون و با اقدامات در دست اجرا، به روزرسانی جدید بازی و فصل بیستم آن توکن SLP را تا حدی کمیاب تر می‌کند. چنین چیزی باعث ارزشمندتر شدن Axies نیز می‌شود. در نتیجه این اقدامات و در بهترین سناریو ممکن، اکسی اینیفینیتی جذابیت بیشتری در میان گیمرها و حامیان ارزهای دیجیتال پیدا می‌کند و تقاضا برای توکن AXS نیز بیشتر می‌شود تا شاهد افزایش قیمت اکسی اینفینیتی در آینده باشیم.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x