قیمت بیبی دوج کوین (Baby Doge Coin)
0

قیمت بیبی دوج کوین (Baby Doge Coin)

بازدید : 2540

بیبی دوج کوین (Baby Doge Coin)

بیبی دوج کوین (Baby Doge Coin) میم کوینی است که تلاش می‌کند با بهبود سرعت معاملات و افزودن ویژگی‌های ضد تورم بیشتر که به کاربران پاداش می‌دهد، از Dogecoin برتری بگیرد. مثل بسیاری میم کوین‌های دیگر، Baby Doge درصدی از هر تراکنش را به کاربران اختصاص می‌دهد. در این حالت کیف پول کاربران به صورت خودکار در بازه‌های زمانی متفاوت بیبی دوج کوین دریافت می‌کند. این فرایند حمایت بیشتری را از جانب هولدرها ایجاد کرده است. در این مقاله به بررسی قیمت بیبی دوج کوین، آینده و پتانسیل آن می‌پردازیم.

چه کسانی بیبی دوج کوین را راه اندازی کردند؟

بیبی دوج کوین نیز مانند بقیه ارزهای دیجیتالی که براساس میم‌ها ایجاد شدند؛ مشخص نیست که دقیقا چه کسی پشت آن است. یا تیم پشتیبان آن شامل چه کسانی است. این توسعه دهندگان، بیبی دوج کوین را با استفاده از  Binance Smart Chain ساختند تا اکوسیستمی را ایجاد کنند که همچنان با اتریوم سازگار باشد. BabyDoge از بدو تأسیس در ژوئن 2021، جمعیتی از حدود 250 هزار هولدر، 135 هزار عضو تلگرام، 171 هزار دنبال کننده در توییتر و 72 هزار دنبال کننده اینستاگرام را با خود دنبال کرده است.

قیمت بیبی دوج کوین

بر اساس داده‌های سایت coinmarketcap قیمت بیبی دوج کوین در زمان نوشته شدن این مقاله 0.000000002088 دلار است. این ارز در 9 ژوئن سال 2021 (19 خرداد 1400) متولد شد. در آن زمان ایلان ماسک توئیتی برای بیبی دوج کوین منتشر کرد که توجه بسیاری را به این ارز جلب کرد. به همین دلیل بسیاری ادعا می‌کنند قیمت بیبی دوج کوین نیز مسیر مشابهی با دوج کوین را در پیش گرفته است. تنها در 3 هفته اول، حجم بازار Baby Doge به بیش از 200 میلیون دلار و تعداد هولدرهای بیبی دوج کوین نیز از 160.000 نفر گذشت.

قیمت بیبی دوج
نمای کلی نمودار بیبی دوج کوین

مطلب مفید: بیبی دوج (Baby Doge) چیست؟ آینده بیبی دوج و قیمت بیبی دوج

چه چیزی بیبی دوج کوین را منحصر به فرد می‌کند؟

Baby Doge بر افزایش ارزش ارز خود متمرکز شده است و در عوض مبلغی را به نجات سگ‌ها اختصاص داده و به انجمن حمایت از سگ ها اهدا میکند. همچنین این ارز بر افزایش زمان تراکنش‌ها و بهبود سرعت آن‌ها متمرکز شده است. درست مثل پدرش دوج کوین، این ارز نیز به دنبال این است تا با افزایش قیمت بیبی دوج کوین سود هنگفتی را نصیب هولدرهایش کند و آنها را به ماه ببرد!

چند بیبی دوج کوین در چرخه است؟

این ارز با حجم 420 کوادریلیون عرضه شد و هم اکنون 295 کوادریلیون در گردش است. تاکنون از کل حجم در گردش این ارز، حدود 30% (125 کوادریلیون) در توکن سوزی‌های بیبی دوج کوین سوزانده شد. از 10% کارمزد تراکنش‌ها 5% آن بین هولدرهای بیبی دوج کوین مجددا توزیع می‌شود. و 5% آن توسط قرارداد به BNB فروخته می‌شود و به طور خودکار به عنوان جفت نقدینگی در صرافی Pancake Swap اضافه می‌شود. همچنین بیبی دوج کوین کیف پول خیریه‌ای ارائه می‌دهد که 2.2% را به خیریه‌های محافظت از سگ‌ها اعطا میکند.

امنیت شبکه بیبی دوج کوین

بیبی دوج کوین از Binance Smart Chain برای ارائه الگوریتم Proof of Staked معتبر استفاده می‌کند که برای تأمین غیر متمرکز سازی و فعال کردن مشارکت جامعه از 21 اعتبارسنج استفاده می‌کند.

از کجا می‌توان بیبی دوج کوین خرید؟

بیبی دوج کوین هم اکنون در صرافی‌های XT.COM ،LBank ،PancakeSwap (V2) ،CoinW ،DODO BSC در دسترس است.

مطلب مفید: 7 نکته‌ که قبل از خرید بیبی دوج کوین (baby doge) باید بدانید

جمع بندی

با وجود تمامی نکات ذکر شده برای پیش بینی دقیق آینده قیمت بیبی دوج زمان بیشتری باید سپری شود. ارز دیجیتال بیبی دوج یک تازه وارد در بازار کریپتو محسوب می‌شود. نمی‌توان خیلی دقیق آینده قیمتی میم کوین‌ها را بررسی کرد. بسیاری این ارز را رقیبی نوظهور برای دوج کوین می‌دانند. در حالی که بسیاری معتقد هستند این ارز نیز بعد از مدتی به فراموشی سپرده می‌شود. تیم فکت کوینز به شما پیشنهاد می‌کند برای اطلاعات بیشتر در زمینه سرمایه‌گذاری در میم کوین‌ها مقاله میم کوین: سرمایه گذاری وحشتناک؛ اما قماری فوق‌العاده را مطالعه کنید.

 

1
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x