قیمت لحظه ای بیبی دوج-تحلیل بیبی دوج تاریخ 1 شهریور 1400

قیمت لحظه ای بیبی دوج-تحلیل بیبی دوج تاریخ 1 شهریور 1400
0
بازدید : 2951

فکت کوینز: تحلیل قیمت لحظه ای بیبی دوج در تاریخ قیمت بیبی دوج 1 شهریور 1400 نشان میدهد بیبی دوج می تواند به قیمت های بالاتری صعود کند.

تحلیل قیمت بیبی دوج در تاریخ قیمت بیبی دوج 1 شهریور 1400

بیبی دوج در تایم فریم چهارساعته به سقف کانال نزولی رسم شده رسیده است.از طرفی محدوده زرد رنگ مشخص شده در حال حاضر یک ناحیه مقاومتی محسوب می شود.

قیمت بیبی دوج 1 شهریور 1400
نمودار 4 ساعته بیبی دوج-قیمت لحظه ای بیبی دوج

اگر نتواند از این ناحیه عبور کند و این رشد تنها ‍‍‍پولبکی به این ناحیه باشد احتمال ریزش تا خط وسط کانال وجود دارد.اما در صورت رشد می تواند تا محدوده 0.000000001861 که سقف قبلی می باشد ، رشد کند.

بیت کوین، لیدر بازار هم اکنون 50000 دلار را تاچ کرده است .برای تحلیل قیمت لحظه ای بیبی دوج بهتر است نگاهی هم به وضعیت بیت کوین داشته باشیدبه نظر می رسد با شرایط فعلی بیت کوین ، بیبی دوج بتواند رشد بیشتری داشته باشد.همچنان منتظر حرکات لیدر بازار هستیم.

تذکر: تحلیل های سایت فکت کوینز صرفا جهت اطلاع رسانی از قیمت ارزهای دیجیتال می باشد .این تحلیل ها به صورت رایگان برای عموم در سایت فکت کوینز و شبکه های اجتماعی آن نظیر اینستاگرام و آپارات قرار می گیرد و  جنبه سیگنال برای خرید یا فروش ندارد.

سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید. جهت اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با تیم فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x