بنک آف آمریکا معاملات آتی بیت کوین را به برخی از مشتریان خود ارائه کرد
0

بنک آف آمریکا معاملات آتی بیت کوین را به برخی از مشتریان خود ارائه کرد

بازدید : 1399

گزیده خبر:

بنک آف آمریکا (Bank of America) دومین بانک بزرگ ایالات متحده بستری را برای انجام معاملات آتی بیت کوین برای تعدادی از مشتریان خود فراهم کرده است. بدین گونه می‌توان گفت که برخی از مشتریان یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های آمریکا به ارزهای دیجیتال واردشده‌اند.

ورود بنک آف آمریکا به معاملات آتی بیت کوین

به گزارش کوین دسک و به نقل از دو شخص از افراد نزدیک که خواسته‌اند نامشان فاش نشود، بنک آف آمریکا که دومین بانک بزرگ ایالات متحده است امکان انجام معاملات آتی بیت کوین را برای برخی از مشتریان خود فراهم آورده است.

بیشتر بخوانید: قراردادهای فیوچرز یا آتی چیست؟همراه با ویدئو

یکی از این اشخاص اظهار داشته که این بانک، همانند اکثر مؤسسات مالی در برخورد با فضای ارزهای دیجیتال بسیار محافظه‌کارانه بوده است. با این حال، به دلیل مارجین زیاد مورد نیاز برای معاملات آتی اکنون بستری را برای مشتریان خود به وجود آورده است. دیگر شخص نیز گفته است که برخی از مشتریان در حال آماده شدن برای انجام معاملات آتی بیت کوین هستند که به‌صورت نقدی تسویه می‌شود. وی همچنین خاطرنشان کرد که ممکن است یک یا دو نفر از مشتریان معاملات خود را آغاز کرده باشند.

بانک‌ها به دنبال ورود به بازار ارزهای دیجیتال

بر اساس گزارشات متعدد، تعدادی از بانک‌های سرمایه‌گذاری به دنبال آن هستند تا امکان سرمایه‌گذاری در محصولات ارزهای دیجیتال را برای مشتریان خود فراهم کنند. برای مثال، بانک گلدمن ساکس در ماه مارس از برنامه‌های خود مبنی بر راه‌اندازی میز معاملاتی ارزهای دیجیتال پس از سه سال وقفه خبر داد. پس از آن در ماه مه این بانک سرمایه‌گذاری و خریدوفروش قراردادهای آتی بیت کوین را به‌صورت معاملات بلوکی در بورس کالای شیکاگو (CME) با مشارکت شرکت کامبرلند دی‌آر‌دابلیو (Cumberland DRW) آغاز کرد.

شنیده‌ها حاکی از آن است که بنک آف آمریکا نیز قصد دارد از معاملات آتی بورس کالای شیکاگو استفاده کند. گفتنی است این بانک تا این لحظه تصمیم گرفته تا از ارائه هرگونه توضیحات در این رابطه خودداری کند.

در اوایل ماه جاری، بنک آف آمریکا تیمی اختصاصی برای تحقیق در رابطه با ارزهای دیجیتال و فناوری‌های مرتبط با آن تشکیل داد. تمامی این اقدامات در حالی رقم می‌خورد که این بانک در سال 2018 مشاوران مالی و مشتریان خود را از انجام سرمایه‌گذاری‌های مرتبط با بیت کوین و ارزهای دیجیتال منع کرده بود. با این حال، به نظر می‌رسد که سیاست‌های پیشین تغییر کرده باشد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x