هارد فورک بیتکوین کش(BCH)
0

هارد فورک بیتکوین کش(BCH)

بازدید : 1822

اول از هرچیز بهتر است بدانیم فورک یا انشعاب زمانی اتفاق می افتد که یک نرم‌افزار یا پروتکل به‌ نوعی آپدیت می‌شود.

هارد فورک بیت کوین کش به منظور هماهنگی با ارتقا پروتکل خود، فردا 15 نوامبر ساعت 12 UTC انجام خواهد شد. دو پیشنهاد رقابتی این رویداد بیتکوین BCHN و بیتکوین BCHA هستند. که به انشعاب بلاکچین منجر خواهند شد.

در هر دو این طرحها برنامه هایی به منظور بهبود امکانات شبکه ارائه میشود. اما BCHA علاوه بر ارائه این امکانات مالیات توسعه دهندگان را بر روی پاداش ماینرها اعمال خواهد کرد. تا از این طریق درصدی از کارمزدها به توسعه دهندگان تعلق گیرد. شبکه بیتکوین کش به منظور اطمینان از امنیت سرمایه کاربران خود در حین فورک، موقتاً از ساعت 12   UTC، شنبه 14 نوامبر واریز و برداشت را غیر فعال میکند.

کاربران باید مطمئن شوند که تراکنش های واریزی و برداشتی خود تا زمان اعلام شده،حتماً کامل شده باشد. این شبکه اعلام کرده است قبل از اعمال فورک از تمامی مانده حساب های بیت کوین کش اسنپ شات خواهد گرفت.

در این میان از آنجایی که BCHN  بیشتر مورد تأیید جامعه بیتکوین کش است. و در عین حال از هش ریت بالاتری هم برخوردار میباشد ،به احتمال زیاد به عنوان زنجیره برتر ظاهر خواهد شد. اگر اوضاع این گونه پیش رود، BCHN  از طرف صرافی Bitstamp هم مورد حمایت قرار میگیرد . BCHN  در این صرافی با همان نام و علامت بیتکوین کش ” BCH” معرفی خواهد شد.

در صورتی که این فورک به تولید دو زنجیره ختم شود. که بسیار بعید است، شبکه پس از ارزیابی وضعیت موجود تصمیمات جدیدی اتخاذ میکند. بهتر است کاربران برای مدیریت هرچه بیشتر دارایی هایشان، بیت کوین کش خود را از کیف پولهای خصوصی خود خارج کنند.

چگونه برای هاردفورک آماده شویم؟

پیشنهاد میکنیم مالکان بیتکوین کش دارایی های خود را در صرافی ها نگه داری کنند. و اگر کوین هایشان در کیف پول ها ذخیره شده است آنها را به صرافی انتقال دهند .چرا که والتها بسیار دیرتر از صرافی ها آپدیت میشوند. پس ممکن است برای مدتی دارایی های کاربران این کیف پول ها قفل و بلا استفاده شود.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x