بیل میلر: ادامه یافتن عملکرد بیت کوین به عنوان مخزن ارزش مشخص نیست

بیل میلر: ادامه یافتن عملکرد بیت کوین به عنوان مخزن ارزش مشخص نیست
0
بازدید : 2679

گزیده خبر:

به گزارش یوتودی، بیل میلر، سرمایه گذار افسانه ای در مصاحبه ای با بیزینس اینسایدر، دیدگاه خود را در رابطه با بازار سهام به اشتراک گذاشت. علاوه بر این، وی در رابطه با بیت کوین و چشم انداز آن برای تبدیل شدن به ارزشمندترین دارایی دیجیتال و همچنین تداوم عملکرد آن به عنوان ابزاری برای حفظ ارزش پول نیز صحبت کرد.

نظر بیل میلر در رابطه با آینده بیت کوین

به نظر میلر، استفاده از بیت کوین در آینده به عنوان مخزنی برای ارزش سوالی بی پاسخ است. به عقیده این میلیاردر، این مسئله همچنان می تواند بحث های زیادی بین صاحب نظران داشته باشد.

به گفته میلر، بیت کوین پس از بحران مالی سال 2008 و به عنوان یک دارایی بدون کنترل و نفوذ دولت ها ظهور کرد و در این سال ها دارایی ضد تورم بوده است. با این حال، سوالاتی از این قبیل که آیا بیت کوین به مخزن ارزشی با دوام تبدیل خواهد شد یا خیر همچنان بی پاسخ مانده است. عقیده این سرمایه گذار، در هر دو جبهه موافقین و مخالفین، نظرات زیادی در رابطه با این سوال وجود دارد.

بیشتر بخوانید: به گفته جیهان وو اجرای قوانین رمزنگاری ضروری و مفید است

علاوه بر این، از نظر بیل میلر، اکنون بازار دارای ارزش مناسبی است. وی خاطرنشان کرد که میان سرمایه گذاران، خوش بینی قابل توجهی در رابطه با بازده مورد انتظار برای بازارهای مالی وجود دارد.
وی همچنین در این مصاحبه در رابطه با مشکلات افتصادی و نگرانی ها در رابطه با تأثیر ویروس کرونا بر اقتصاد جهان صحبت کرد. به عقیده وی، مدیران صندوق های سرمایه گذاری بایستی نام های بسیاری را پیدا کنند تا سبد سهام کاربران را از نام های پربازده پر کنند.

میلیر خاطرنشان کرد که بازارها، پیش از رشد چند ماه گذشته خود، در مارس 2020 بزرگترین سقوط خود را تجربه کردند. با این حال دوباره ورق برای سرمایه گذاران بازگشت و پورتفولیو آنها به رنگ سبز درآمد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x