جان پاولسون: صنعت رمزنگاری یک حباب کم ارزش است
0

جان پاولسون: صنعت رمزنگاری یک حباب کم ارزش است

بازدید : 1359

فکت کوینز: با وجود اینکه بازار ارزهای دیجیتال بارها آزمایش شده است، برخی از سرمایه گذاران آن را محل مناسبی برای فعالیت سرمایه گذاران خرد نمی دانند. جان پاولسون، سرمایه گذاران میلیاردر، که یک دهه پیش بحران غیرمنتظره وام مسکن در آمریکا را پیش بینی کرده بود، به سرمایه گذاران هشدار میدهد.

پیش بینی جان پاولسون

طبق گزارش کوین گیپ اکنون، 14 سال بعد از بحران مالی سال 2008، جان پاولسون از گمانه زنی های بیش از حد در فضای رمزنگاری ابراز نگرانی میکند. پاولسون 65 ساله، در یکی از برنامه های بلومبرگ صحبت کرد و گفت که ارزهای رمزنگاری حبابی هستند که در نهایت بی ارزش می شوند.

وی افزود: من به کسی توصیه نمی کنم که روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کند. این اولین باری نیست که دارایی های دیجیتال از طرف سرمایه گذاران بزرگ مورد انتقاد قرار میگیرند. غول های بزرگی مانند وارن بافت نیز به شدت از دارایی های دیجیتال انتقاد کرده اند.

با این حال، در دهه گذشته، دارایی های رمزنگاری شده با اختلاف زیاد از کلاس دارایی های سنتی مانند طلا پیشی گرفته‌اند. علاوه بر این، سابقه پاولسون از زمان بزرگترین تجارت او در سال 2008 چندان چشمگیر نبوده است. سال گذشته، پاولسون مجبور شد صندوق سرمایه‌گذاری خود را به یک بیزینس خانوادگی تبدیل کند. دارایی های آن در سال 2019 از 38 میلیارد دلار به 9 میلیارد دلار کاهش یافت.

بیشتر بخوانید: معرفی پنج رمزار کم مصرف که جایگزین مناسبی برای بیت کوین هستند

طلا بهتر از بیت کوین است

علیرغم این واقعیت که ارزهای دیجیتال در مقابل طلا بسیار بهتر عمل کرده اند، پاولسون همچنان طلا را ترجیح میدهد. او معتقد است که با افزایش تورم، افراد تمایل دارند که دارایی های ثابت و پول نقد را کنار بگذارند. و بهترین گزینه طلا است.

علاوه بر این، با اشاره به افزایش 25 درصدی عرضه پول توسط Fed، وی اظهار دارد که تورم بیش از انتظارات فعلی خواهد بود. و بنابراین، طلا راه نجات است. وی در ادامه افزود ارزهای رمزنگاری شده در نهایت بی ارزش بودن خود را اثبات میکنند. و به محض پایان یافتن نقدینگی در بازار، طبق نظر پالسون، ارزش آنها به صفر می رسد.


جهت اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با تیم فکت کوینز همراه باشید:

بیشتر بخوانید: ادامه دشمنی بانک خلق چین با بیت کوین؛ بیت کوین بی ارزش است!

بیشتر بخوانید: چگونه کیشو اینو بخریم؟ آموزش ترید میم کوین کوچک با آرزوهای بزرگ!

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x