چانگ پنگ ژائو از برنامه‌ های جدید بایننس برای همکاری با قانون‌گذاران خبر داد
0

چانگ پنگ ژائو از برنامه‌ های جدید بایننس برای همکاری با قانون‌گذاران خبر داد

بازدید : 1397

فکت کوینز:‌ چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس در آخرین صحبت‌های خود برنامه‌ های جدید خود برای همکاری با قانون‌گذاران خبر داد و اظهار داشت که ممکن است برخی از تغییرات در این صرافی صورت بگیرد تا بتواند رابطه خود را با قانون‌گذاران مالی در سراسر جهان بهبود بخشد.

برنامه‌ های جدید بایننس

به گزارش کریپتوپوتیتو، مدیرعامل صرافی بایننس در مصاحبه خود با خبرنگاری از خبرگزاری رویترز از قصد این صرافی برای ایجاد مقر در هر منطقه خبر داد که این معنای متمرکز شدن فعالیت آنهاست.

علاوه بر این، ژائو خاطرنشان کرد که حاضر است با یافتن فردی که بتواند مسائل نظارتی موجود را بهتر از او برطرف نماید، از جایگاه خود کنار برود و دیگر در سمت مدیرعاملی صرافی بایننس فعالیت نکند. وی در این رابطه گفت:

«من یک کارآفرین بخش فناوری هستم. این حرکت محوری را انجام خواهیم داد تا یک صرافی قانون‌گذاری شده باشیم. من بسیار مشتاقم تا فردی با سابقه نظارتی و قانونی خوبی را برای این سمت انتخاب کنیم.»

ژائو در این مصاحبه اظهار داشت که قصد دارد صرافی بایننس تمامی مجوزها را کسب کند تا از این به بعد، تحت عنوان «یک موسسه مالی» فعالیت کند.

بیشتر بخوانید: صرافی بایننس در آمریکا به دنبال عرضه اولیه سهام است

صحبت‌های ژائو در حالی مطرح می‌شود که صرافی بایننس موردانتقاد بسیاری از قانون‌گذاران قرار گرفته است. بسیاری از قانون‌گذاران بایننس را برای مسائل مرتبط با پول‌شویی تحت بررسی قرار داده‌اند.

مسائل نظارتی بایننس

این اولین باری نیست که بایننس مجبور است عملکرد خود را منطبق بر خواسته نهادهای نظارتی تنظیم کند. همین ماه پیش این صرافی از متوقف شدن معاملات توکن های سهام خبر داد.

علاوه بر این، این صرافی اخیراً اعلام کرد که برای کاهش نگرانی‌های مربوط به حمایت از مصرف‌کننده، حداکثر لوریج را در تاریخ 19 ژوئیه به 20 برابر کاهش داده است.

حجم معاملات انجام‌شده در صرافی بایننس در ماه گذشته با افزایش محبوبیت در انگلستان به 668 میلیارد دلار رسید. با این حال، اخیراً این صرافی از انجام هرگونه فعالیت قانون‌گذاری شده در انگلستان منع شده است.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x