سازمان FCA انگلستان دلایل ممنوعیت فعالیت بایننس را اعلام کرد
0

سازمان FCA انگلستان دلایل ممنوعیت فعالیت بایننس را اعلام کرد

بازدید : 1476

فکت کوینز: مرجع راهبرد امور مالی بریتانیا (FCA) روز چهارشنبه اطلاعیه‌ای را در مورد بایننس منتشر کرد. این آژانس در بیانیه خود اظهار داشت که صرافی رمزنگاری Binance قادر به نظارت موثر نیست و کاربران را در معرض ریسک مالی قرار می دهد.

اطلاعیه FCA در مورد بایننس

اطلاعیه FCA که در 25 ژوئن منتشر شد مربوط به محصولات مالی پیچیده و پرخطر بایننس بود. که خطرات قابل توجهی را برای سرمایه گذاران به همراه دارد. بخشی از متن اطلاعیه:

بر اساس مشارکت شرکت تا به امروز، FCA معتقد است که این شرکت قادر به نظارت موثر نیست.

در اطلاعیه ای که به Binance Markets Limited ارسال شده است، FCA از این صرافی خواست تا فعالیتهای خود را متوقف کنند. این سازمان نظارتی پیش از این گفته بود که Binance Markets Limited مجاز به انجام هیچگونه فعالیت قانونی در انگلستان نیست. و از بایننس خواسته تا از تصمیم آنها پیروی کند. این بدان معناست که اطلاعیه این سازمان در وب سایت www.binance.com و سایر صفحات رسمی نمایش دهند. همچنین از بایننس خواسته شد تبلیغات خود را حذف کند. FCA سه دلیل عمده برای اعمال محدودیت را ذکر کرده:

عدم انجام فعالیت های نطارتی، عدم رعایت شرایط آستانه نظارت موثر و عدم حصول اطمینان از حفاظت مناسب برای مصرف کنندگان است. بر اساس این اطلاعیه، Binance همچنین نتوانسته است پیش نویس نهایی برنامه و استراتژی های تجاری خود را به اشتراک گذارد. اهمیت این پیش نویس از آن جهت است که اقدامات علیه پولشویی و تامین مالی تروریسم را مشخص میکند.

طبق گزارش کوین تلگراف بایننس در دفاع از خود گفته است:

ما متعهد به همکاری با رگلاتورها و سیاست گذاران برای توسعه سیاست هایی هستیم که از مصرف کنندگان محافظت میکند، نوآوری را ترویج میدهد و صنعت ما را پیش میبرد.

بایننس برای پیروی از الزامات آژانس های نظارتی اقداماتی را صورت داده است. در نتیجه آپشن های لورج محدود شده‌اند و احراز هویت اجباری نیز برای همه کاربران بایننس اعمال شده است. بایننس همه‌ی اتهامات مبنی بر دستکاری بازار را رد کرده است. اما همچنان با مخالفت حوزه های قضایی متعددی از جمله آلمان، مالزی و کره جنوبی مواجه است.


جهت اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با تیم فکت کوینز همراه باشید:

ارزش قفل شده در پروتکل های دیفای به 157 میلیارد دلار رسید

صرافی بایننس اتهام هرگونه دست کاری در بازار را رد کرد

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x