ممنوعیت صرافی بایننس این بار در هنگ کنگ، بایننس در وضعیت بدی قرار دارد
0

ممنوعیت صرافی بایننس این بار در هنگ کنگ، بایننس در وضعیت بدی قرار دارد

بازدید : 1438

گزیده خبر:

نوبت ممنوعیت فعالیت بایننس این بار به هنگ کنگ رسیده است. به گزارش یوتودی، تنها چند هفته پس از ممنوعیت فعالیت صرافی بایننس در انگلستان شرکت کلیر جانکشن (Clear Junction)، ارائه‌دهنده خدمات پرداختی جهانی اعلام کرد خدماتی مبتنی بر پوند و یورو به مقصد این صرافی را تسهیل نخواهد بخشید. اکنون نیز جدیدترین عضو گروه مخالفان این صرافی کشور هنگ کنگ است.

ممنوعیت بایننس در هنگ کنگ

طبق اخطاری که 26 ژوئن توسط سازمان راهبرد امور مالی صادر شد، Binance، دیگر مجاز به تجارت در انگلستان نبود. اکنون براساس داده های ارائه شده توسط بلومبرگ:

هنگ کنگ جدیدترین کشوری است که صرافی بزرگ بایننس را از انجام فعالیت های قانونی منع کرده است. این بیانیه از سوی کمیسیون اوراق بهادار و معاملات آتی هنگ کنگ ارائه شده است. به گفته این کمیسیون، هیچ نهادی از گروه بایننس مجوز یا برگه ثبت نامی برای صورت دادن فعالیت های قانونی ندارد. به گفته کالین وو، بایننس اکنون بخاطر مشکلات با رگولاتور آلمانی، ارائه معاملات سهام توکن ها را متوقف میکند.

پیش از این نیز گزارش شد انگلیس، مالت و ایتالیا بایننس را از ارائه خدمات به شهروندان خود منع کرده اند. علاوه بر این، بانک های بزرگ انگلیس همکاری با این صرافی را متوقف کرده اند.

پیش از آنها آژانس خدمات مالی ژاپن (FSA) نیز چنین هشداری را درمورد صرافی Binance منتشر کرد. این آژانس اظهار داشت که بزرگترین صرافی ارز دیجیتال بدون داشتن مجوز فعالیت می کند.

بر اساس بیانیه شرکت کلیر جانکشن، اخطاریه مرجع راهبرد امور مالی بریتانیا (FCA) در رابطه با بایننس باعث شده تا چنین تصمیمی گرفته شود. در بیانیه این شرکت آمده است:

«کلیر جانکشن از طریق این بیانیه اعلام می‌کند که دیگر پرداخت های مربوط به صرافی بایننس را تسهیل نمی‌کند. این تصمیم پس از اخطاریه مرجع راهبرد امور مالی بریتانیا مبنی بر مجاز نبود فعالیت صرافی بایننس در انگلستان گرفته شده است.»

اخیراً نیز دو شرکت Santander UK و Barclays مشتریان خود را از ارسال مبالغ به صرافی بایننس منع کردند. این شرکت‌ها نیز قانونی نبودن فعالیت صرافی بایننس در انگلستان را به عنوان دلیل اصلی کار خود اعلام کردند.


بخشی از اخبار مربوط به صرافی بایننس:

فعالیت صرافی بایننس در انگلستان ممنوع شد

کوین بیس در توییتی جنجالی صرافی بایننس را تحقیر کرد

در مسابقه بایننس تا 50.000 دلار توکن FOR برنده شوید

دادخواست حقوقی علیه صرافی بایننس؛ آیا بایننس دادگاهی خواهد شد؟

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x