آیا تریدرهای آمریکایی توانستند تحریم بایننس را دور بزنند؟

آیا تریدرهای آمریکایی توانستند تحریم بایننس را دور بزنند؟
0
بازدید : 3562

بایننس : به این راحتی ها نمیشود از شر تریدرهای آمریکایی خلاص شد.

به گفته چانگ پنگ ژائو مدیر عامل صرافی بایننس (CZ ) برای اینکه بتوان جلوی دسترسی غیرقانونی تریدرهای باهوش آمریکایی را گرفت، اقدامات بیشتری لازم است.

او در مصاحبه ای با بلومبرگ اعلام کرد برای اینکه بتوانیم کامل در را به روی تریدرهای آمریکایی ببندیم و به آنها اجازه ورود ندهیم، باید هوشمندانه تر عمل کنیم. او گفت:

“ما مدام در حال بهبود روشهای مسدودی خود هستیم. گاهی بعضی از افراد می خواهند روشهای ما را دور بزنند و هنوز ازاین سیستم عامل استفاده کنند. باید به دنبال طرحی هوشمندانه تر برای محافظت از صرافی خود باشیم .پس به محض عملی شدن این طرح دسترسی این کاربران کاملاً مسدود خواهد شد.”

بایننس، که از نظر حجم معاملات بزرگترین صرافی رمزارز در جهان است ، در سپتامبر سال 2019 اعلام کرد به دلیل خطرات نظارتی محتمل ،ارائه خدمات به تریدرهای آمریکایی را متوقف خواهد کرد. در پی این اقدام بایننس با مشارکت شرکت خدمات بازرگانی BAM  ، صرافی آمریکایی بایننس یو اس (Binance.US) را که در تأیید شبکه اجرای جرایم مالی است ، تأسیس کرد. این صرافی برای خدمات رسانی به کاربران آمریکایی راه اندازی خواهد شد. جالب اینجاست که بایننس پس از یکسال به گفته خود عمل کرد و دسترسی تریدرهای آمریکایی را مسدود ساخت.

ژائو در ادامه مصاحبه با بلومبرگ افزود: Binance.US یک نهاد مستقلی است که تحت حمایت صرافی مستقر در مالت میباشد. و البته لازم به ذکر است که بایننس یو اس  مجوز فعالیت خود را از صرافی بایننس دریافت کرده است.

حجم معاملات صرافی

گفته می شود حجم معاملات در بایننس یو اس تنها کسری از گردش مالی روزانه در صرافی مادر  یعنی بایننس است .اگرچه بیشتر اوقات حجم گزارش شده غلوی بیش نیست و عدد واقعی نمایش داده نمیشود. طبق گزارشات کوین تلگراف صرافی های بزرگ همیشه حجم معاملات واقعی خود را نمایش نمیدهند. آنها اعدادی جعلی به کاربران ارائه میدهند.

چندین صرافی رمزارز در ایالات متحده همچنان در تلاشند تا با وجود رویکرد ناسازگار این کشور درباره ارز دیجیتال ، بتوانند جایگاهی در این حوزه کسب کنند.همین چند ماه پیش بود که کمیسیون معاملات آتی آمریکا ( CFTC)، بیتمکس را به اقدامات غیرقانونی متهم کرد.  و در پی اتهامات وارده وزارت دادگستری  به دنبال مجازاتی برای تیم اجرایی بیتمکس بود. به عقیده آنها این تیم به تسهیل پولشویی در آمریکا کمک کرده است.البته بیتمکس در واکنش به این اتهامات اقدامات نظارتی جدیدی را در نظر گرفت تا بتواند تریدرهای فاسد را از صحنه خارج کند.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x