الگویی جدید در نمودار بیت کوین؛ پادشاه آوریل را چگونه سپری خواهد کرد؟

بازدید : 1268

فکت کوینز: در 24 ساعت گذشته، بیت کوین نوسانات کمی داشته و در حوالی 46000 دلار سیر کرده است. تحولات روز اخیر بیت کوین درست یک روز پیش از افت قیمت به زیر 45000 دلار اتفاق می‌افتد. عملکرد خوب بیت کوین در اواخر ماه مارس و افت قیمت روزهای ابتدایی آوریل باعث شده تا معامله‌گران در رابطه با آینده روند بیت کوین به فکر فرو روند.

آیا بیت کوین ماه آوریل را دوست دارد؟

کندل سه ماهه اول سال 2022 بیت کوین با افتی 1.46 درصدی نسبت به ابتدای ژانویه بسته شد و این کوچکترین تغییر منفی سه ماهه قیمت بیت کوین در تاریخ این ارز است.

در سه ماهه چهارم سال 2021، بیت کوین 5.45% افزایش یافت که دومین تغییر مثبت اندک در بازه زمانی سه ماهه است. در سه ماهه سوم سال 2018، بزرگترین ارز دیجیتال بازار حدود 3.61% افزایش یافت.

به طور معمول، آوریل ماه خوش یمنی برای بیت کوین بوده است و بیت کوین غالبا در این ماه به رنگ سبز درآمده است به طوری که تنها سه بار در ده سال اخیر با ضرری 1.6 تا 3.4 درصدی بسته شده است.

بیت کوین ماه آوریل

جالب است بدانید برای چهار سال متوالی، ماه آوریل 33 تا 35% سود را برای بیت کوین به ارمغان آورده است و در صورتی که این مهم دوباره محقق شود، پادشاه ارزهای دیجیتال ممکن است به راحتی به سطوح بالای 62000 دلار بازگردد.

بیشتر بخوانید: پروژه متاورس شیبا اینو بیش از 100 هزار قطعه زمین خواهد داشت

الگوی جدید در نمودار بیت کوین؛ چه معنایی دارد؟

ویل کلمنته، تحلیلگر مطرح بازار ارز دیجیتال به تازگی نموداری از عملکرد بیت کوین در توییتر خود به اشتراک گذاشته که در آن، الگویی وجود دارد که برای نخستین بار در نمودار بیت کوین دیده می‌شود.

ویل کلمنته

به نظر می‌رسد بیت کوین دو کندل فوق العاده نازک را پشت سر هم ثبت کرده است؛ وضعیتی که تا به حال در تاریخ بیت کوین رخ نداده بود.

دنبال‌کنندگان این تحلیلگر در توییتر تفاسیر متعددی را از این الگو به اشتراک گذاشتند. برخی از آنها معتقدند دو کندل نازک، نشان دهنده تثبیت شدید قیمت است در حالی که سایرین معتقدند این بیانگر بلوغ بیت کوین به عنوان یک دارایی است.

شاخص ترس و طمع چه می‌گوید؟

شاخص ترس و طمع بیت کوین در حالت خنثی قرار دارد که حاکی از نظر بی طرف معامله گران نسبت به وضعیت کنونی است. در همین حال، در بازار آپشن بیت کوین نسبت قراردادهای پوت به قراردادهای کال کاهش یافته که نشان می‌دهد احساسات نزولی میان معامله گران مقداری تغییر کرده است. این نسبت طی دو هفته اخیر تثبیت شده است.

کاهش نسبت قراردادهای پوت به کال

داده‌های Skew نشان می‌دهد در بازار آپشن بیت کوین، معامله گران 55% احتمال می‌دهند در ماه مه، قیمت بیت کوین بالاتر از 44000 دلار معامله شود.

نظر شما چیست؟ بیت کوین آوریل را چگونه سپری خواهد کرد؟

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x