جک دورسی: هدف نهایی بیت کوین برقراری صلح جهانی است
0

جک دورسی: هدف نهایی بیت کوین برقراری صلح جهانی است

بازدید : 1435

فکت کوینز: به عقیده جک دورسی مدیرعامل توییتر و شرکت پرداختی اسکوئر، هدف نهایی بیت کوین برقراری صلح جهانی است. به گزارش دیکپریت، دورسی معتقد است صلح با تغییر در سیستم مالی جهان به وجود می‌آید که بیت کوین این تغییر را به ارمغان خواهد آورد.

بیت کوین عامل ایجاد صلح جهانی

دورسی در جریان کنفرانس The B Word در رابطه با بیت کوین گفت:

«امید دارم بیت کوین بتواند صلح جهانی را به وجود آورد یا به ایجاد آن کمک کند. ممکن است این ادعا کمی مضحک به نظر برسد اما اگر چنین سطوح مهمی اصلاح شوند، سطوح بالاتر نیز اصلاح خواهند شد. صلح آرمانی طولانی‌مدت در نظر من است.»

اظهارنظر دورسی در این کنفرانس رنگ و بوی دیگری داشت. در این کنفرانس ایلان ماسک از دارایی‌های دیجیتال خود پرده برداشت. کتی وود، مدیرعامل شرکت آرک اینوست نیز از ضدتورم بودن بیت کوین سخن گفت. با این حال دورسی در رابطه با صلح جهانی سخن گفت. به گفته دورسی، تغییر در سیستم مالی کنونی می‌تواند به صلح منجر شود که بیت کوین این تغییر را به ارمغان می‌آورد.

بیشتر بخوانید: ایلان ماسک در کنفرانس The B Word از دارایی های دیجیتال خود پرده برداشت

وی در این رابطه گفت:

«میزان هزینه و حواس‌پرتی که از سیستم مالی کنونی ایجاد می‌شود بسیار زیاد است و توجه ما را از مشکلات بزرگ‌تر باز می‌دارد.»

دورسی یکی از سرسخت‌ترین طرفداران بیت کوین است و این را هیچ‌گاه مخفی نکرده است. شرکت پرداختی اسکوئر سال گذشته 8027 واحد بیت کوین خرید که با قیمت‌های کنونی 254 میلیون دلار ارزش دارد. با این حال، دورسی همانند ایلان ماسک به سایر ارزهای دیجیتال علاقه‌ای ندارد. وی در جریان کنفرانس بیت کوین 2021 اعلام کرد که بیت کوین مهم‌ترین کار زندگی‌اش است و حاضر است از توییتر و اسکوئر به خاطر بیت کوین کناره‌گیری کند. علاوه بر این، وی بارها اعلام کرده که قصد دارد بیت کوین را به ارز بومی اینترنت تبدیل کند.

کنفرانس The B Word دیروز توسط شورای نوآوری ارزهای دیجیتال با هدف گسترش سرمایه‌گذاری بیت کوین و رساندن پیام این ارز به همگان برگزار شد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x