به روزرسانی بیت کوین کش در راه است؛ انتظار چه تغییراتی را در شبکه داشته باشیم؟
0

به روزرسانی بیت کوین کش در راه است؛ انتظار چه تغییراتی را در شبکه داشته باشیم؟

بازدید : 166

فکت کوینز: به نظر می‌رسد قرار است در برنامه به روزسانی های برنامه ریزی شده برای بیت کوین کش شاهد به روزرسانی از چرخه شش ماه گذشته در آپدیت های سال گذشته باشیم. این بار برای بهبودهای بلاک چین بیت کوین کش قرار است از CHIP ها یا طرح های بهبود بیت کوین کش استفاده شود که به جامعه اجازه مباحثه درمورد به روزرسانی های احتمالی را می‌دهد. این MO جدید در به روزرسانی قبلی و در تاریخ 15 مه 2021 تایید شد.

بهبودهای امسال بیت کوین کش باعث عملکرد بهتر و آسان سازی کار برنامه نویس ها در نوشتن تعهد ها شود. منظور از تعهد، قراردادهای هوشمندی است که تعیین کننده قوانین مربوط به نحوه استفاده از سرمایه در تراکنش ها است. دو عدد CHIP در به روزرسانی پیش رو استفاده می‌شود و هدفشان کاربردی کردن و بالا بردن دقت این نوع قراردادها و همچنین بهبود عملکرد تراکنش های بیت کوین کش است.

اولین CHIP که در ارتقاء بیت کوین کش اعمال می شود CHIP-2021-03 است که اعداد صحیح اسکریپت بزرگتری را به زنجیره معرفی می‌کند. به طور مشخص بیان این اعداد صحیح بزرگتر 64 بیتی خواهند بود و می‌توانند مستقیماً در کد ضرب شوند. چنین اتفاقی عملکرد قراردادها را بهبود می‌بخشد و به برنامه نویس ها اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به طراحی راه حل شبکه بیت کوین کش را تحت کنترل در آورده و باعث کاهش افزونگی و سایز تراکنش ها شوند.

CHIP-2021-02، که کدهای عملیاتی درونی را فعال می‌کند، به برنامه نویسان این امکان را می‌دهد که از همان تراکنشی که روی آن کار می کنند، اطلاعات دریافت کنند و آنها را در قراردادها لحاظ کنند. چنین چیزی به معنای آن است که برنامه نویسان می‌توانند اطلاعات را با استفاده از کدهای عملیاتی تازه و متفاوت صف بندی کنند. هدف از قراردادن این CHIP در شبکه بیت کوین کش، کاهش پیچیدگی کدهای قراردادها و همچنین ایجاد کاربردهای بیشتر به وسیبه کدهای عملیاتی است.

مطلب مفید: ترون (TRX) چیست؟ راهنمای جامع آشنایی با شبکه ترون

جاناتان سیلوربلاد، یکی از توسعه دهندگان این دو CHIP می‌گوید:

«قبل از این به روزرسانی هرکس که می‌خواست در شبکه قرارداد هوشمندی بسازد، نمی‌توانست دو عدد را در کدها ضرب کند. به منظور شناسایی فرد دریافت کننده و فرد ارسال کننده تراکنش، آنها باید نحوه استفاده از مکانیسم امضای تراکنش را یاد می‌گرفتند. از این پس یک پایه بهتر و درست خواهیم داشت.»

کاربران عادی بیت کوین کش برای پشتیبانی و حمایت از این به روزرسانی نیاز به انجام تغییرات ندارند. اما اعتبار سنج های شبکه باید نرم افزار نود خود را به آخرین نسخه ارتقا دهند.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

اگر به دنبال بهترین آموزشگاه آموزش ارز دیجیتال در اصفهان هستید، مجموعه فکت کوینز با ارائه به روزترین آموزش‌ها و تکنیک‌های معاملاتی می‌تواند به شما کمک کند تا با کمترین ریسک و بیشترین اطلاعات وارد این بازار مالی جهانی شوید. فکت کوینز یکی از بهترین مجموعه‌ها برای تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال در اصفهان است و شما با شرکت در دوره ها می توانید تمامی اطلاعات و مهارت‌های مورد نیاز برای فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال را بیاموزید.

0
0
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
کوینکس
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x